Kairos Planet İncelemeye Alındı

Kairos Planet İncelemeye Alındı

Uzun Zamandır ,Türkiyede pasif olarak faaliyet gösteren fakat Resmi olarak Yer Almayan Kairos Planet firmasına Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tarafından İnceleme Başlatılıyor.

 

Network Marketing Türkiye olarak Objektif bir şekilde haberleri size yansıtmaya çalışıyoruz.Bunun dışında tabiki faaliyet gösteren şirketlerin ülkemizde yasalar çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmesi hem firmada emek harcayan arkadaşlarımız için hemde yasal sıkıntılarla karşılaşmamak adına önemli olduğuna inanıyoruz.

 

Network Marketing Türkiye Okuyucularınında sık sık sorduğu kairos yasalmı,kairostan kazanılırmı,Kairos Türkiye’de resmi olarak var mı gibi bir çok sorunun yanıtı sanırsak bu inceleme sonunda ortaya çıkacaktır.

 

Haberin resmi Açıklaması İçin Buradan İnceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Amc Türkiye başlıklı makalemizde amc, amc tencere ve Amc Tencereleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

    Türkiye de vergi vermeden böyle para kazanmak mümkün değil. Yakında patlar.

  2. Ekin Tohum dedi ki:

    Değerli http://www.networkmarketingturkiye.com/ takipçileri. Bu internet adresi gerçekten mükemmel hizmet veriyor. Bir Muhasebeci, Mali Danışman, Maliyeci/Ekonomist, Bağımsız Denetçi, İnsan Kaynakları Uzmanı ve Network Marketing Danışmanı/Eğitimcisi olarak bu siteyi merakla ve zevkle takip ediyorum. Doğru haber ve doğru konuları seçtiğiniz için tebrik ederim.

    dxnbayi@gmail.com

BİR YORUM YAZ