Winom

Winom

Değerli Network Marketing Okuyucuları bu gün sizlere tanıtacağımız firmamız 15 yıllık sektörel tecrübelerini yansıtan, özelliklede online network anlayışının Türkiyede ki ilk temsilcileri olan Winom firmasının kendine has geliştirdiği üretken tüketici modelini tanıtacağız.

 

Herkes evinin aylık ihtiyaçları olan gıda,giyim,mutfak vs gibi zorunlu masrafları yapmak zorundadır.Günümüzde bir çok market alışveriş merkezi olmasına rağmen bunu gerçek anlamda bir kazanca çevirmek çok zordur.İşte winom network burda devereye girerek sizin aylık harcamalarınıza haftalık ödeme yapacak karlı bir fırsat sunmayı amaçlıyor.

 

Gerçekten Network Marketing Türkiye olarak incelediğimizde çok farklı bir anlayışa sahip olan güzel bir sistem yaptıklarını görmüş olduk.Winomun kurucularından Eyüp beyle yaptığımız görüşmede amaçlarının insanların zorunlu ihtiyaçlarını ücretsiz şekilde elde etmesini sağlamak olduklarını bildirdi.

 

Winom Ürünleri

Peki winomda neler var,winomda gıdadan tekstile,kozmetikten temizliğe kadar binlerce ürün mevcut,önümüzdeki dönemde yapacakları çalışmalar ile ürün gamlarını dahada genişleteceklerini söyleyen Eyüp bey Türkiye’de yine bir ilki yaşatmanın mutluğunu yaşadıklarını söyledi.

Winom Nedir,Winom Ürünleri nelerdir,Aşağıdaki kısımdan ücretsiz üye olduktan sonra hem sitenin canlı sohbet kısmından hemde ücretsiz 0850 hatlarından mesai saatlerinde rahatca bilgi alabilirsiniz.Ayrıca winom halkla ilişkiler sorumlusu Faruk beyin verdiği bilgi yakın zamanda online seminerlerinde başlayacağı yönündendir.Network Marketing Türkiye olarak böyle yerli ve güzel bir projenin kalıcı olarak devam etmesini temenni ederiz.

 

WİNOM ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURADAN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan YüzbinYüz başlıklı makalemizde izmir network, network marketing ve network marketing türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ