Yerli Firmalar Neden Kapanıyor

Yerli Firmalar Neden Kapanıyor

 

Bundan 5,6 ay önce yazdığımız yazımızda yerli firmalarının başarısızlıklarının nedenlerini üstüne basa basa uyarmıştık.İşte uzun süre kurumsallşma adına kalite ile ön planda gördüğümüz şirket incir.com maalesef piyasa şartları ve de yanlış stratejik hatalar yüzünden kapanmak zorunda kalmıştır.Genel koordinatörümüzünde aktif olarak ilgilendiği İncir firması gerçekten başarılı olabilecek bir projeyken en manidar zamanda kapanması danışmanları tarafından gerçekten şok etkisi yarattı.

Yine tekstil sektörü belkide en çok firma kurulan ama aynı zamanda en çok firma kapanan sektörlerden biri diyebiliriz.Daha önce giynet gibi Shirly Networkte Artık Network Kanalı ile Satış Yapmayacağını duyurdu.

 

Ne diyelim uzun yıllar sektörel paylaşımlar yapıyoruz,Uyarılarda bulunuyoruz maalesef yerli firmalarımızda çok sayıda bu durumla karşılaşmak Network Marketing Sektörüne gönül verenleri gerçekten piyasayıda çok etkilemektedir.O yüzden yerli firmalarımıza tavsiyelerimiz önlerindeki iyi ve kötü örnekleri analiz edip ona göre hareket etmeleridir.

Bir önceki yazımız olan Kairos Planet İncelemeye Alındı başlıklı makalemizde kairos, kairos gümrük bakanlığı ve kairos haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ