Acvit

Acvit
REKLAM ALANI

Bu Gün sizlere Tanıtacağımız Yerli Firmamız İstanbul Merkezli Acvit Kozmetik ,Çok Katlı Pazarlama Değil ama kısa katmanlı ve Mor Bayi Adlı Doğrudan Satış Tekniği İle Çalışan Acvit Kozmetik,

Biz Güzelleştiriyoruz!
Güzel Olma, En Güzel Ol…
Doğayı Bilimle Süzüyoruz…
Kozmetiğin Şifresini Çözen Yılın Kozmetik Markası Acvit
“Doğallık, Orijinallik, Etkinlik” Sloganıyla Yola çıkmıştır.

Acvit Kozmetik 1999 yılında doğal Polifenol teknolojisini insanlıkla buluşturmak için kurulmuş bir firmadır. İnsana insan olduğu için değer veren bir anlayışla yola çıkmış, kendisine özen gösterenleri güzelleştirerek, özgüven arttıran, kaliteden ödün vermeden yoluna devam doğal kozmetiğin adresidir.

REKLAM ALANI

Kaliteden ödün vermeyen, üst segment ürünler üreten ve satan doğal ürünlerin öncüsü Acvit Kozmetik kısa bir dönemde Ünlülerin kullandığı bir marka haline gelmiştir.

2003 yılında Türk ve Uzak Doğulu Bilim Adamlarının Acvit Kozmetik için özel ortaya koyduğu PP-BOX Teknolojisini İnsanlıkla buluşturmuştur.

Acvit Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları


Doğal Ürünlerin öncüsü Acvit Kozmetik, kendisine özen gösteren, değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı eşsiz bir yerdir. Acvit Kozmetik çağrı merkezlerinde, konusunun uzmanı ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak Güzellik uzmanı danışmanlarından yardım alabilirsiniz.


Acvit Kozmetik özgüvenin, yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir markadır. Size özel bakım uygulamaları, yenilikleri takip eden eğitimli danışmanları size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır. Kozmetik sektörünün öncülerinden Acvit Kozmetik ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır. Her yıl doğanın gücünü yeni yeni ürünlerle hizmete sunmaktadır.

Acvit Kozmetik Mor Bayi üyelik ve Ürünleri Hakkında tüm bilgilere Resmi Sayfaları olan acvit.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Papuska başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ