Amc Türkiye

Amc Türkiye
REKLAM ALANI

Daha önceki yazımızda size kısaca bahsettiğimiz AMC Kaliteli paslanmaz çelikten mutfak araç gereçleri üreten AMC Premium Pişirme Sistemleri artık Türkiye’de…

 

Her zaman otomobiller hakkında yazacak değilim ya. Ben otomobiller harici sağlıklı yemekler seven biriyim. Yemeklerimizi pişirdiğimiz unsurlar en az son model otomobiller kadar ilgimi çekiyor. Pişirme sistemlerinin son 50-60 yıldır hiç değişmeden, hala nasıl güncel teknolojilerle donatılmadıklarına bir türlü anlam veremiyordum. Ta ki bu özel markayla tanışana kadar…

REKLAM ALANI

 

 

AMC markasını hiç duydunuz mu? AMC, tencere, tava ve mutfak araç gereçleriyle pişirme sanatını keyfe dönüştürdüğünü iddia eden global bir marka. AMC tencerelerinin en önemli özelliğinin, yemeklerin vitamin değerleri kaybolmadan 3 ya da 4 dakika gibi kısa bir sürede pişirmesi olduğunu söylüyorlar…

Ben de bu iddialarının gerçekliğini araştırdım.

Bu konuyu haberleştirmemin sebebi, daha iyi beslenerek daha iyi yaşayabileceğimizi bilmemize rağmen, çoğumuz daha iyi beslenmenin tek unsurunun aldığımız gıda ürünlerinin saflığı ve işlenmemiş olması olduğunu düşünüyoruz. Fakat gıdayı pişirmek için kullandığımız enstrümanların hangi maddelerden yapıldığı, kaç dereceye kadar ısınabildiği, belli bir derece üzerine çıktığında gıdaların besin değerlerini öldürüp öldürmediğini çoğu kimse önemsemiyor.

30 Yıl Garanti Süresi!

Aldığınız bir tencereye verilen maksimum garanti süresi ne kadardır? AMC Pişirme Sistemlerinin garanti süresinin
30 yıl olduğunu söylesem… Aslında yasalarımız el verse ömür boyu garanti vereceklermiş fakat bir ürüne verilebilen maksimum garanti süresi 30 yıl olduğu için 30 yılla kısıtlamak zorunda kalmışlar.

63 yıllık bir geçmişe ve deneyime sahip olan, kaliteli paslanmaz çelikten mutfak araç gereçleri üreten AMC Premium Pişirme Sistemlerini öyle gidip alışveriş merkezlerinden satın alamıyorsunuz.

Töpfe_Hot Pan_Navigenio#HS#4321_0Doğrudan satış sistemiyle Türk kullanıcılarla buluşan AMC dünyadaki en büyük doğrudan satış firmalarından biri.

Doğrudan Satış Ne Demek?

Dünya çapında 18.000’in üzerine doğrudan satış temsilcisine sahip marka danışmanlarından bahsediyoruz. AMC’yi

tanımak istediğinizde ister evinize gelip sizlerle birlikte yemek pişiriyorlar, isterseniz dışarıda bir yemek pişirme partisi verip arkadaşlarınızı da çağırıyorsunuz…

Ben Denedim!

Ben de sizin gibi ön yargılıydım başta. Yok, 3 dakikada tavuklu pilav pişiyormuş. 5 dakikada, konvansiyonel düdüklü tencerede 20 dakikada zor pişen et yemekleri hazırlanıyormuş dediklerinde…

Peki, gelin beraber deneyelim dediler…

Basın Toplantısı Değil, Basın Yemek Pişirme Seansı!

AMC’nin Astoria’daki Türkiye ofisinde gazeteciler olarak bir basın toplantısı için değil, ofisin mutfağında toplandık. AMC danışmanı bize 2dk. ile max.15 dakikada arasında pişince tadı hiç kaybolmayan yemyeşil sebzeler, tavuklu pilav ve et yemeği pişirdi.

Pişirdi diyemem çünkü sadece çok şık gözüken tencerelere koydu, kapaklarını kapattı ve piştiğinde tencereler ona haber verdi.

Akıllı Tencereler

Telefonun akıllısı oluyorsa tencerenin de akıllısını tam 52 yıl önce yapmışlar: AMC pişirme sistemleri çok akıllı; yemekleri, asıl konsantre olmanız gereken ailenize zaman ayırırken, akıllı tencereler kendi kendine pişiriyor ve piştiğinde size haber veriyor.

Şirketin Dünya CEO’suyla Tanıştım

Christoph ErnstAMC International’ın CEO’su Christoph Ernst, AMC’nin Türkiye pazarına girişi vesilesiyle ülkemizdeyken kendisiyle tanışıp sohbet etme şansım oldu.

Christoph da işte bana bunları anlattı: ‘neyle ve nasıl pişirdiğiniz en az gıdanın kendisi kadar önemli’.

5 kıtada, 40’a yakın ülkedeki şirketleri, Almanya ve İtalya’da yer alan üretim tesisleriyle 18 binden fazla danışmana sahip olan AMC, yenilikçi tasarımlarıyla pek çok kez ödül almış. AMC’nin benzersiz ürünleri; sağlıklı, hızlı, pratik ve lezzetli yemekler pişirmeyi mümkün kılarken, mutfakta harcanan süreyi ve enerjiyi minimum düzeye indiriyor.

AMC ile Kısa Sürede Sağlıklı Yemekler
“Daha iyi beslenin, daha iyi yaşayın” sloganıyla artık Türkiye’de yemek pişirmeyi keyfe dönüştürmeyi planlayan AMC ile kısa sürede, lezzetli ve vitamin değerleri kaybolmayan yemekler yapabiliyorsunuz. Hiç su eklemeden sebze pişirmek, yağ eklemeden et kızartmak, aklınıza geldiği anda önceden suda bekletme yapmadan bakliyat pişirmek, bir tencereyi mini fırına çevirmeyi mümkün kılan pişirme sistemleri ile yemeklerin kısa sürede, lezzetleri kaybolmadan en hassas şekilde pişirilmesi gerçekten mümkünmüş, gözlerimle görünce inandım.

Sonuç: Ucuz Tencereler Alacak Kadar Zengin Değilim!

1-2 yılda kullanılmaz hale gelen tencereler yerine, daha elinize aldığınızda kalitesini hissettiğiniz kaliteli paslanmaz çelikten pişirme enstrümanlarına baştan daha yüksek bedeller ödeyip, 30 yıl garantili, yani evladiyelik mutfak arkadaşları istiyorsanız rakipsiz tek adres var: AMC.

Kaynak:istanbulpost.com.tr(Tunç Altınbaş)

Amc ile ilgili tüm bilgilere amc.info adresinden edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ersağ 10.Yılını Kutladı başlıklı makalemizde ersağ, ersağ denizli ve ersağ kahve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ