Anbertem

Anbertem
REKLAM ALANI

 

Anbertem Network

REKLAM ALANI

Evet bu yazımızda yine yerli ve niş pazara hitap eden genç bir network marketing firmasından bahsedeceğiz.Anbertem;

ANBERTEM (ANKARA BERCESTE TEMİZLİK & KOZMETİK) LTD. ŞTİ.

 

23.10.2008 tarihinde; Ankara İvedik Organize Sanayi Sitesi Ostim / ANKARA’da 1100 m² alan üzerinde faaliyetlerine başlamıştır.
VİZYONUMUZ ;

Tüm canlıların en yüksek ekolojik düzeyde ve yüksek enerji dengesinde kaliteli bir yaşam sürecekleri Dünya gezegeni oluşturmak,

 

Kirlenmemiş ve tahrip edilmemiş bir Dünya gezegeni inşa etmek,

İnsanların ve hayvanların birbirleri ile ve tüm evren ile birlikte barış ve uyum içinde yaşadığı bir dünya gezegeni istiyoruz.

Her şeyin yaratıldığı ve evrildiği gibi olduğu bir dünya gezegeni tekrar kurmak istiyoruz.

 

En üstün kaliteyle bu yolda devam etmek üzere, ürün yelpazemizi genişleterek ; nitelikli ve güleryüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak istiyoruz.

 

MİSYONUMUZ;

ANBERTEM Olarak misyonumuz,mavi gezegenimizi eski güzelliğine kavuşturmak,yeryüzündeki tüm yaşam formları ve ekolojik dengeyi tekrar tesis ederek,gelecek nesiller için yaşanabilir bir Dünya inşa etmek.

Müşterilerimizin yaşamlarına değer katmak için çözümler üreten, müşterilerimizin beklentilerini öngörerek, pazara en etkin ve en gelişmiş teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla yolumuza devam etmektir.

 

DEĞERLERİMİZ ;

Birbirimizi, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi aktif  biçimde dinleyecek ve doğru anlayacak, çevremize ve toplumumuza ürün ve hizmetlerimizle katkıda bulunmayı amaç edineceğiz.

 

YENİLİKÇİLİK;

Fikirleri geliştirir, dinler, destekler ve paylaşır; gerçekleştirmek için ortam oluşturur ve alışılmışın dışındaki fikirleri ödüllendiririz. Çeşitliliğe açığız..

 

CESARET;

Sorumluluğu paylaşarak birbirimizi cesaretlendirir ve insiyatif alırız. Katkıları takdir etmede adil davranırız. Hatalarımızdan ders çıkarırız.

 

İŞ BİRLİĞİNE AÇIK OLMAK;

Bilgi ve uzmanlığımızı önyargısız ve açık bir iletişimle paylaşarak birbirimize destek olup, yol göstermek için gerekenin en iyisini yapmakla sorumluyuz. Sevgi ve saygıya dayalı bir çalışma ortamı yaratırız.

 

ŞEFFAFLIK;

İş etiğimiz gereği geri bildirimlerimizi ilgili kişilerle doğrudan dürüstce  ve hızlı yapar, başarımızı destekleyecek her türlü bilgiyi günceller ve paylaşırız.

 

Müşteri ihtiyaçlarını birincil önceliğimize yerleştirip, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olmayı hedeflemektir.
 Anbertem ürünleri;

Genellikle mutfak temizlik ürünleri ve kozmetik ürünleri olmakla beraber sürekli artan bir yapıyla araç bakım,güzellik ürünleri ve ürün gamını genişleten genç network marketing firmalarımızdan biridir.Dilerseniz aşağıdaki adresten anbertem sitesini inceleyebilirsiniz.

www.anbertem.com 

Bir önceki yazımız olan Medikal Network başlıklı makalemizde medikal network, medikal network marketing ve medikal network sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ