As Enerji

As Enerji
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye okuyucları bu gün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız,son dönemde tekstil sektöründen  sonra en hareketli alan olan Enerji ve Hizmet alanında faaliyet gösteren  Bursa Merkezli Firmamız As Enerji Firması;

 

AS Enerji, şirket faaliyetlerini yürütürken her şeyden önce, kanuna ve ahlak standartlarına tam anlamıyla uyumlu davranmayı ilke edinmiştir. Bununla birlikte, faaliyetlerinin sadece şirketini değil, aynı zamanda müşterilerini, tedarikçilerini, içinde yaşadığı toplumu, sivil toplum örgütlerini ve kamu sektörünü de etkilediğinin bilincinde olarak, tüm bu paydaşları ile uyumlu, dürüst ve şeffaf bir işbirliği içinde çalışmayı prensip olarak benimsemiştir.

REKLAM ALANI

 

As Enerji Faaliyet Alanları

1 – ENERJİ
2- YATIRIM ( GES , RES ,HES )
3- İLETİŞİM
4- SİGORTA
5- WEB DİZAYN

As Enerji Firması Hakkında Tüm bilgilere firmanın resmi sayfası olan ashizmpetportali.com adresinden ulaşabilirsiniz.Yerli firmamıza network marketing sektörüne hoş geldin diyoruz ve başarılar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Akasya Network başlıklı makalemizde 2015 network marketing, 2015 network marketing firmaları ve akasya network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ