Berial Kozmetik

Berial Kozmetik
REKLAM ALANI

 

Berial Kozmetik

REKLAM ALANI

Türkiye’ye giren firma sayısına bir yenisi daha eklendi.Sektörün en çok hareketlilik gösteren kozmetik piyasasına Bir Alman firması daha merhaba dedi.Berial kozmetik kimdir ve  Türkiye yapılanmasını kısaca tanıyalım.

 

Berial Kozmetik ürünleri az sayıda firmanın alabildiği BDIH organik ve doğal sertifikasına sahiptir.1985 yılından bu yana avrupa da kendini kanıtlamış A plus 1.sınıf sertifikalı organik doğal sağlık ürünleri,mutfak gereçleri ve renkli kozmetik ile 200’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye’ network marketing sektöründe hizmet verecektir.

 

 

Ayrıca bu firmanın ortaklarından biri Türk ve Süpervac mutfak kap ve ürünlerinin tasarımı da bu türk’e aittir.Berial kozmetik firma ve detaylarını Türkiye resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.İlerleyen dönemlerde daha farklı detaylar geldikçe yine siz network marketing Türkiye okuyucuları ile paylaşacağız.

 

 

Berial kozmetik üyelik,berial kozmetik türkiye,berial kozmetik nedir,gibi tüm detayları berial resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

 

https://berial-kozmetik.com/

Bir önceki yazımız olan Bidify başlıklı makalemizde açık arttırma network, bidify ve bidify nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ