Bir İşim Var

Bir İşim Var
REKLAM ALANI

 birisimvar_logo_256

Sizlere sık sık ,network marketing ve doğrudan satış sektöründe faydalı olacak bağalntılı iş fikirleri ve siteleri tanıtıyoruz.İşte yeni sitelerden biri de birişimvar ,

 

REKLAM ALANI

 

Birişimvar, hem özel hem de ticari müşterilerin yer aldığı, tüm müşterilerin taraflarından derecelendirilebildiği ve birbirleri arasında iş yapabildikleri bir platformdur.

 

 

Esnaf, inşaatçı ve hizmet sektöründe bulunan birçok firma ve şahıstan hızlı ve kolay bir teklif alabilirsiniz. Birbiriniz arasında işinizle alakalı açıklama yazarak görüşebilir, gönderebilir ve nitelikli, iyi esnaf, ya da alternatif olarak, uzmanlara direk ulaşabilir, arama yapar, birden fazla teklif de alabilirsiniz.

 

Bir İşim Var sadece iş arama ilan verme sitesi değil aynı zaman da bir sosyal sorumluluk projesi olarak dikkat çekiyor.

 

Kurulum amaçlarından biri de profesyonelleri ve iş ağını hızlandırmayı amaçlayan bir yapıya kavuşturmaktır.Bundan dolayı bir işim var projesi çok amaçlı bir iş ilan,hizmet ve referanslı çalışma sistemi şeklinde odaklanmıştır.

 

Network Marketing hizmet sektörü,farklı alanda çalışmak isteyen ağ pazarlamalar için güzel bir proje olan bir işim var,sektöre farklı bir soluk getireceğe benziyor.Bir İşim Var Ücretsiz Üyelik İçin Tıklayın 

 

 

Bir önceki yazımız olan İşkolig başlıklı makalemizde firmalar hakkında bilgiler, firmalardaki maaş durumları ve iş arama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ