Gnld “Gold Canyon”

Gnld “Gold Canyon”
REKLAM ALANI

 

Bu gün sizlere tanıtacağımız uluslararası firma,bir çok ülkede faaliyet gösteren (şu anda Türkiye’de yok) Gold Canyon kısacası Gnld network sistemi diyebiliriz.Kısaca gnld firmasının geçmişi ve detaylarını inceleyelim.

REKLAM ALANI

 

Genç bir çocuk olan Jerry Brassfield şiddetli astım ve alerji hastalığından muzdaripti.Annesi, Jerry’nin onun günlük beslenmesi ve diyeti için sağlıklı ürünler seçerek bu hstalığı atlatmasına yardımcı oluyordu.Annesi Jerry için uyguladığı sağlıklı gıda takviyesi ve besinlerin diğer insanlar içinde umut olmasını diliyordu.İşte bu düşünce Jerry için milyonlarca dolar cirosu olan Gold Canyon firmasını kurmasında en büyük etkendir.

 

1958 yılından bu yana,  gıda NeoLife Nutritionals, bilimsel olarak formüle Nutriance kişisel bakım ve çevre dostu Altın Ev Bakımı ürünleri ile, tüm aile için sağlık ürünleri hizmeti vermektedir.

Gnld Ürünler

 

Gold Canyon firmasının ürünleri arasında gıda takviyesi,enerji içecekleri,kişisel bakım,ev bakımı,ve bir çok kategoride alternatif ürünler bulunmaktadır.Uluslararası bir çok ödüle ve sertidkaya sahip gnld firması Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermektedir.Gnld firmasının tüm ürünleri Amerika Birleşik Devletleri kurumları tarafından onaylanmış ve test edilmiştir.

 Gnld firmasının markaları ise şu şekildedir.Neolife,nutriance,golden,diamite şekilindedir.

Gnld Türkiye yapılanmamsı olmamakla beraber ürün gamı ve kalitesi açısından networkerlerin değerlendirebileceği bir firmadır.Dilerseniz aşağıdaki uluslararası kanallardan gnld network firmasını inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 5Linx başlıklı makalemizde 5linx, 5linx firması ve 5linx ne demek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ