Hakkı Özmoralı Kimdir?

Hakkı Özmoralı Kimdir?
REKLAM ALANI

 

Network Marketing Türkiye Olarak sizlere network marketing konusunda uzman ve görüşlerine değer verdiğimiz kişilerin biyografisini yayınlamaya başlıyoruz.

Hakkı Özmoralı Kimdir?

REKLAM ALANI

Hakkı Özmoralı, Tarsus Amerikan Koleji ve ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdi. Colgate-Palmolive ve Yapı Kredi Bankası’nda Ürün Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Oriflame’in Türkiye’deki şirketini kurma göreviyle Genel Müdürlüğe atandı. Beş yıl bu görevde çalıştıktan ve Oriflame Türk kozmetik sektörünün en büyük firması konumuna geldikten sonra bir başka uluslararası çok katlı pazarlama firmasının, Herbalife’ın Türkiye’deki şirketini kurma görevini üstlendi. Özmoralı, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin kuruluşunda yer aldı ve iki dönem Başkan Yardımcılığı’nı yaptı. Dönemin en büyük aracı kurumu olan Yapı Kredi Yatırım’ın Pazarlama Direktörlüğü’ne getirildi. Yapı Kredi Yatırım’ın pazarlama departmanını kurdu, sesli yanıt sistemi ve internet üzerinden hizmet kanallarını açtı. Kanada’da, ülkenin önde gelen doğrudan satış şirketlerinden Lifetstyles Global Network’ün Kuzey Amerika Bölge Direktörlüğü’nü yaptı. Türkiye’ye dönüşünde, önce Almanya merkezli çok katlı pazarlama şirketi LR Health & Beauty Systems’ın, sonrasında da Türkiye’nin önde gelen zeytinyağı kuruluşu Tariş Zeytin’in Genel Müdürlüğü’nü üstlendi. Özmoralı’nın ‘Çok Katlı Pazarlama’ üzerine yazılmış bir kitabı ile Türkiye ve A.B.D. sektör dergilerinde yayınlanmış birçok makalesi bulunuyor.

Hakkı Öz Moralı 2012 Network Marketing sektöründe de güzel çalışmalara imza atmaya devam ediyor.Hakkı beye çalışmalarında başarılar ve networkmarketinge getirdiği anlayış için teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan NETWORK MARKETİNG NEDİR? başlıklı makalemizde network nedir, networkmarketing nedir ve networkmarketing türkiye firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nurcan Aksoy dedi ki:

    Merhaba,
    Çok Katlı Pazarlama kitabınızı piyasadan bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

    Saygılarımla,
    Nurcan Aksoy

BİR YORUM YAZ