Hunca Life Network Pazarlama Alanında SocialBrands Veri Analitiği Ödülünü Aldı

Hunca Life Network Pazarlama Alanında SocialBrands Veri Analitiği Ödülünü Aldı
REKLAM ALANI

Türkiye Doğrudan Satış Derneği İlk Türk Firması Olan Hunca Life,Bu yıl yaptığı çalışmalarla ve gelişmelerle Network Marketing Alanındaki Ödül Alan firma oldu.

Bu yıl 3.sü gerçekleşen Social Media Awards Turkey, Marketing Türkiye ve Boomsonar önderliğinde düzenlenen ve sosyal medya sektörünün liderlerinin bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödülleridir. Sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey, başarıyı hem rakamsal verilere, hem de sektör önderlerinin fikirlerine göre değerlendirir.

50’ye ya­kın farklı sektörde toplam 33 binden fazla sos­yal medya hesabının bir yıllık performansını ( Mart 2018 – Mart 2019) ölçümleyerek en başarılı markaları ödüllendiren Social Media Awards Turkey 2019 töreninde, Huncalife ekibi Veri Analitiği Ödüllerinde Gümüş ödül aldı

REKLAM ALANI

Hunca Life Ücretsiz Üyelik İçin Buradan Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Kozmetik Sektöründe Neler Oluyor başlıklı makalemizde farmasi kozmetik, homm kozmetik ve hunca kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ