İlla Life’te Yeni Dönem

İlla Life’te Yeni Dönem

Yerli firmalarımız dan İlla Life son dönemde yaptığı değişiklikler ve çalışmalarla dikkat çekmeye başladı.

Aynı zamanda Network Marketing Türkiye Genel Koordinatörümüz Olan Fatih Yavuz İllaLife Firmasında Ceo Olarak Göreve Başlamıştır.Kendisini Network Marketing Türkiye Ailesi olarak Tebrik Ederiz.Fatih Yavuz Yazıları ve makaleleri ile yine aramızda olmaya devam edecektir.

İlla Life Kozmetik alanında ürettiği kullanıcıları tarafından çok beğenilen ürünleri ile sektörde iyi bir konuma sahiptir.Ayrıca Network Marketing’te ilk defa uygulanan pasif gelir modeli ile şu anda ciddi anlamda büyüme hızına kavuşmuştur.

İlla Life Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Kurtul ve Ceo’su Fatih Yavuz ile yaptığımız görüşmede modelin gerçekten çok ilgi gördüğünü network marketing dünyasına farklı bir soluk getirdiğini belirttiler.

Ayrıca Yaptıkları özel ürün çalışmaları ile önümüzdeki aylarda illa life firmasına ait çok özel ürün gamı ile ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşacaklarını hedeflerinin ilk önce Yurtiçi sonrasında Global manada milyonlara ulaşmak olduklarını belirttiler.

Kullanıcı deneyimlerinde ürün dönüşlerinin ve kalitenin farkına varan bir kitle oluşturduklarını belirten Hatice Kurtul, önümüzdeki aylarda özellikle temizlik grubunda da fark yaratacakları ürünler ile sektörde çok önemli bir eksikliği illa life olarak gidereceklerini belirtti.

Bizlerde Network Marketing Türkiye olarak İlla Life firmasına ve Ailemizden biri olan Fatih Yavuz’a başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Silva Network Yeni Haberler başlıklı makalemizde network marketing, silva bezleri ve silva nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ