İnDükkan

İnDükkan
REKLAM ALANI

in dukkan

İnDükkan Ticaret Hareketi

Günümüzde E-ticaret ve Network Marketing sektörünü bir araya getiren bir çok ortak projeye tanık oluyoruz.Özellikle internette alışverişin yaygın olduğu bu dönemde bu tarz birleşik projeler dikkatimizden kaçmıyor değildir.Şimdi son dönemde sıkça rastladığımız ticaret hareketi,diğer adı ile indükkan projesine kısaca değinmek isteriz.

REKLAM ALANI

 

 

 

Aslında bu proje yeni bir proje değil,neden farklı isimlerle de tekrar yapılanmaya gittiklerini de herhalde vizyon değişikliği,kan değişikliği olarak algılamamız gerekir.Belki de bazı ters giden şeylerin yeniden yapılanarak düzeltilmesi diye biliriz.Çünkü birelinnesivar ile başlayan sermayesiz ticaret ve just and fast adlı alt yapıyı kullanan indükkan profesyonel bir görüntü ve içeriğe sahip olması ile bu alanda farklı olacağının sinyallerini vermektedir.Peki Kimdir?İnDükkan ve Ticaret Hareketi,

 

 

 

30 Yıldır başarılı bir şekilde ticari faaliyette bulunan bir grubun ,bundan 5 yıl önce e-ticaret ve doğrudan satışa yönelerek oluşturduğu lojistik alt yapı ve ürün tedariğindeki uzmanlaşmasının kuruluşu olan ORKİDE HAREKETİ A.Ş. ile 13 yıldır yazılım konusunda uzmanlaşmış Dijital Yaşam Bilişim Ltd. Şti’nin , Dijital E-ticaret Ltd.Şti.ni kurarak yazılım konusundaki üstün çalışmaları sonucunda ortaya çıkan bir Sinerjinin eseri olarak TİCARET HAREKETİ PROJESİ Doğmuştur.

 

 

Ticaret Hareketinde 2 Türlü üyelik vardır.Bunlardan biri tıpkı blog gibi subdomain alarak yani network.ındukkan.com gibi adresi ile ücretsiz bir mağazaya sahip olabilirsiniz.Diğer üyelik ise tamamen domainin size ait olduğu stoklarlasinirli.com gibi bir adrese sahip olarak ,entegre bir mağazaya sahip olabilirsiniz.

 

 

Network Marketing Türkiye olarak İn Dükkan ve Ticaret Hareketi oluşumuna sektörde ki yoğun rekabetin içerisinde başarılar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Hazal İnşaat başlıklı makalemizde hazal boya, hazal inşaat ve hazal inşaat network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ