MaryKay Türkiye’de Neden Yok

MaryKay Türkiye’de Neden Yok
REKLAM ALANI

Arkadaşlar sitemiz üzerinden en çok sorulan ama ülkemizde olmayan firmaların başında marykay geliyor.Bir çok takipcimiz yada aramalar yolu ile bize ulaşan marykay ürünleri talep eden kişiler marykay Türkiye’de neden yok diye soruyorlar.

Açıkcası geçtiğimiz bir kaç yıl öncesi bu konu hakkında üst makamlarla yaptığımız görüşmede markay’in böyle bir planlaması olmadığı bilgisini almıştık.Aslında yıllar öncesinde Türkiye’de hukuksal danışmanlar aracılığı ile marka ve patent tescilini yaptırsalarda faaliyete geçmediler.

Mary Kay Ürünlerini Nereden Alabilirim?

REKLAM ALANI

Mary Kay Türkiye ofisi olmasada artık dijitalleşen çağımızda bu konuyu eğer gerçekten marykay ürünlerini kullanmak için arıyorsanız çok zorda olmasa gerek,Alibaba,Amazon gibi firmalar aracılığı ile ülkemize rahatca sipariş verebiliyorsunuz.Buralarda bu ürünlerden bulma şansınız yüksek,Ayrıca Amerika ve MaryKay bulunan ülkelerdeki danışmanlardan da temin edebilirsiniz.

Açıkcası ülkemize yıllardır girmeyen top Listede yer alan Marykay firması ülkemize gelmesi şu anda pek mümkün gözükmemekte,yine network marketing top listesinden yer alan bir çok firma Türkiye piyasasının zorlu ortamına girme konusunda geri durabiliyorlar. Bu konu hakkında farklı bir durum söz konusu olursa siz okuyucularımızla seve seve paylaşırız.

marykayturkiye.blogspot.com

Bir önceki yazımız olan Network Marketing'te Bazı Firmalar Neden Başarısız Oluyor başlıklı makalemizde network marketing, network marketing mağdurları ve network marketing nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ