Mikrotem

Mikrotem
REKLAM ALANI

mikrotem

 

Sevgili Network Marketing Türkiye okuyucuları bu gün sizlere tanıtacağımız yerli firmalarımızdan biri de geçmişi eskiye dayanan 2004 yılında kurulmuş olan İzmir lokasyonlu mikrotem firmasıdır.Mikrotem firmassını ve mikrotem network detaylarını dilerseniz kendi tanımlamaları ile kısaca tanımaya başlayalım.

 

REKLAM ALANI

Mikrotem markası altında Doğal ve bitkisel içerikli ev temizliği ve kozmetik ürünlerinin üretim ve dağıtımını yapan firmamız onbinlerce insana iş imkanı sağlamaktadır.

 

Mikrotem, bu Doğal ve Bitkisel içerikli ürünleriyle 75 milyon kitleyi hedeflemektedir.

 

Bitki dünyası bizim için sürekli kendisini yenileyen bir ilham kaynağı olduğu gibi, doğanın doğallığını ve bitkilerin faydalarını insanımıza hem ev temizliği hem de kozmetik bakım ürünleri olarak sunmaktadır.

 

 

Mikrotem Ürünler

 Ürünlerimiz tamamen doğal hammaddelerden meydana gelmiştir. çevrenize ve saglıgınıza zarar vermeden hem zamandan hen paradan tasarruf edebilecek şekilde üretilmiş olup aynı zamanda ege ünüversitesi onaylı ürünlerdir.

Müşteri doğru kullanıpta memnun kalmadıgı taktirde iade etme hakkına sahiptir. bizim için  %100 müşteri memnuniyeti çok önemlidir.ÜRÜNLERİMİZİN 4 ORTAK ÖZELLİGİ VARDIR. BUNLAR…..ANTİBAKTERİYEL kullanıldıgı ortamda  bakterileriyok ederANTİSEPTİK bakterileri yok ettikten sonra koruyucu özelligi ile geç oluşmasını saglarANTİALERJİK  ekzama ,sedef  gibi cilt rahatsızlıgı olan kişiler rahatlıkla kullanabilir..ANTİKANSOLEJEN içeriginde hiç bir şekilde kansolejen madde bulunmamaktadır

 

MİKROTEM Üyelik

Şirketimize üye olmak suretiyle ürünlerimizin temin edilmesi ilk önce siz kullanmalısınız ki inanarak ürünlerimizi anlatabilesiniz. Şayet ürünlerimizden memnun kaldı iseniz seminerlerimize katılınız. Hem ürün bilgisi, hem sistem bilgisi alarak yola çıkmalısınız.

 Sağlıklı ürünlerin insanlara ulaşmasını sağlamak için ekipler oluşturarak kazanç elde ederken, zaman kısıtlamanız yoktur. Saatinizi, gününüz siz belirlersiniz.

Herhangi bir işte çalışıyor olmanız, ev hanımı olmanız ya da öğrenci olmanız sizin Mikrotem Danışmanı olmanızı engellemez.

18 yaşını doldurmuş herkes Mikrotem Danışmanı olabilir ve büyük kazançlar elde edebilir.

“Unutmayınız, Büyük Hedeflere İstikrarlı Adımlarla Ulaşılır…”

 

Kısaca sizlere mikrotem firmasını tanıtmaya çalıştık.Mikrotem network,mikrotem kozmetik ürünler,mikrotem üyelik,mikrotem sistem detaylarını öğrenmek için aşağıdaki resmi sitesinden firmayı inceleyebilirsiniz.

 

http://mikrotem.com.tr/

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Elyce başlıklı makalemizde eleyce, elyce ve elyce ayak kremi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ