NWA

NWA
REKLAM ALANI

nwa

Evet network marketing olarak okucularımızdan ve network piyasasında bulunan dostlarımızdan aldığımız güzel yorumlar bizi çok utlu ediyor ve gelişmeye devam ediyoruz.Sektörde bir açığı kapatarak bir çok networkerin yeni duyduğu ya da duymaya başladığı firmaları tanıtmaya devam ediyoruz.Şimdi tanıtacağımız firmamız nwa adlı Almanya kökenli firmamızdır.

 

NWA

REKLAM ALANI

NWA ağ dünya ittifak global bakış açısı ile multimilyoner Helmut Spikker tarafından oluşturulan yeni bir Avrupa iş grubu,

 

NWA (Network World Alliance) nedir;

NWA bir pazarlama ağı şirketi daha.
NWA uluslararası bir grup olduğunu ve bunların her biri belirli bir piyasa sektöründe uzmanlaşmıştır.
NWA İştirak potansiyeli nedeniyle daha fazla seçim özgürlüğü ve hareketin tadını çıkarın daha fazla başarı ve bağımsızlık sağlayan küresel düzeyde sinerji.

Birde kurucusu Helmut’tan nwa yı tanımlamasını analiz edelim.

Biz yine hayal etmeye başlar, ve bu rüyalar gerçek olabilir. My Network World Alliance herkesin elde edebilirsiniz somut hedefler içine Hayallerinizi çevirmek yardımcı olacaktır. Güçlü takımların amacı ve finansal ödülleri, seyahat, araba, yat ve evler her fiyat kategorisinde başaracaktır. Diğer insanların başarılı olun ve kendi başarı meyve tadını çıkarabilirsiniz. Network World Alliance veya NWA, araçları ve olanakları sağlayacaktır. Biz gücü ve özgüvenin bir ittifak sağlamak inç avantaj ve pitch alır. Bizim firma, müşterilerine her türlü en kaliteli, yenilikçi ürünler sunacak. Köklü ve yeni dağıtım ve üretim ortakları büyüyen bir ittifak, küresel başarının doruk noktasına ulaşacak.

Serbest girişim sadece artık boş bir sözdür. Girişimciliğin yeni bir çağ doğuyor. Bize tarih yardımcı olun. NWA gelecekteki ortağı olalım. Fikirler ve ürünler bizim seçim ile, sizin için uygun birini bulmak için eminiz. Yeni sunduğumuz çeşitlilik ve yeni seçenekler yararlanın.

 

Seni çok eğlenceli ve NWA başarı diliyorum.

 Helmut Spikker

Nwa ürünleri gıda takviyesinden,kozmetiğe,alo veralı ürünlerden ,kedi köpek mamasına kadar bir çok geniş yelpazeli ürün sunmaktadır.Bu ürünleri Dünya çapında ünlü firmaları bir çatı altında toplayarak oluşturan nwa networku çok katlı boyuta taşımayı hedeflemektedir.

NWA firmasının Türkiye lokasyonu şu anda yoktur.Fakat bağımsız temsilciler Türkiye lokasyonu oluşturmak için çalışmalara başlamışlardır.Türkiye lokasyonu faaliyete geçtiğinden yine network marketing Türkiye olarak sizlerle paylaşacağız.Dilerseniz nwa yı nwa üyelik,nwa network,nwa ürünlerini aşağıdaki resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

 http://www.worldnwa.com/

 

Copyright © Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Xango başlıklı makalemizde ilginç içecekler, ilginç meyveler ve magostan meyve suyu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ