Organo Gold Türkiye

Organo Gold Türkiye
REKLAM ALANI

Holton_Buggs

Organo Gold Dünya’da kazanan Networkcular Listesine Kısa sürede en üst sıralara çıkmış networkerler ile adından sıkca söz ettirmeye devam ediyor.Yaklaşık 40 Ülkede faaliyet gösteren Organo Gold ürünleri ile olduğu kadar unilevel ve binary sistemlerini harmanlayan müthiş bir kazanç planına sahiptir.

 

REKLAM ALANI

Editörlerimizden Fatih Yavuz’un Hafta içinde görüşme yaptığı Organo Gold Avusturya ekibinden Lider arkadaşlar,Türkiye için çalışmaların başladığını yaz dönemine kadar işlemlerin tamamlanmasını beklediklerini aktardılar.Organo Gold Türkiye çalışmaların da, daha önce başka arkadaşlarımızın da girişim yapmaya çalıştıklarını fakat bazı nedenlerden dolayı ertelendiğini kendilerini aktardık.

 

Organo Gold Kazanç Planı tam 7 Aşamadan oluşan çok özel bir kazanç planıdır.Holton Buggs, Organo Gold ve Dünyanın en çok kazanan Networkler listesinde yıllık yaklaşık 14 Milyon Dolar kazanç ile birinci sıraya yerleşmiştir.Yıllardır liste de yer alan köklü firmaları geride bırakarak ilk 100 listesine onlarca kişiyi sokan Organo Gold’un kazanç planının ne kadar özel olduğunu gösteriyor.

 

organo gold

 

Bu rakamlar şu anda Türkiye aşamasında çok uçuk rakamlar olarak gözükse de Ulaşılmaz olmadıklarını anlamak başarılı olmanın en önemli anahtarıdır.

 

Organo Gold Binary kazanç planından dolayı Organo Gold Türkiye’de yer almak isteyen arkadaşların ekiplerini ve özellikle üst sponsorlarını çok iyi seçmelerini ilerisi için bu kazanç planından daha fazla faydalanacaklarını bilmesi gerekir.

Organo Gold Back Office dediğimiz size ait id numarası ile oluşacak sitenizde direkt organo gold ürünlerini özel müşterilerinize satarak ,hiç bir masraf kargo vs giderleri ile uğraşmadan direkt puanlarınıza yansıyabilecek olması da bir çok artısının yanında yer alıyor.

 

Organo Gold Türkiye haberlerini sık sık sitemizle yer vermekle birlikte Organo Gold Türkiye yapılanmasına ve Organo Gold Üyelik,Organo Gold Ürünleri Hakkında Bilgi Almak isteyen arkadaşlar iletişim bölümünden ,çalışma yapan yetkili arkadaşlarla görüşebilirler.

Daha fazla detaylı bilgiyi www.organogold.gen.tr adresinden edinebilirsiniz.

iletisim

Bir önceki yazımız olan Silva Sektörün Yıldızlarında başlıklı makalemizde network marketing haberleri, silva ve silva network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ