Oriflame Türkiye

Oriflame Türkiye
REKLAM ALANI

 oriflame

Oriflame Kozmetik sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından biridir.Daha önceki yazılarımızda sizlere oriflame ve Demi Moore ile olan işbirliğinden bahsetmiştik.Oriflame uluslararası arenada Demi Moore ile olan işbirliğinden sonra da şimdi Türkiye’de bununla ilgili bir çalışma başlattı.

 

REKLAM ALANI

Oriflame ürün kullanıcılarına ve satış temsilcilerine verdiği önemi şu anda profesyonel anket firmalarına yaptırdığı anketlerle gösteriyor.Oriflame firmasının yaptığı çalışma da bir kaç ünlü bayan için ,oriflame temsilci ve kullanıcılarından detaylı olarak analiz alınıyor.Oriflame Türkiye olarak kullanıcıların ve temsilcilerin isteği ve analizine göre seçilen ünlü birisi oriflame’n yeni yüzü olabilir.

 

Gerçekten Oriflame firmasının örnek teşkil edecek bu çalışmasının ,sonuçlarının başarılı olacağını tahmin ediyoruz.Çünkü sektörün içerisinden en alt düzeydeki satış temsilcisine kadar yapılan titiz çalışma her zaman faydalı sonuçlar doğurmuştur.

Bir önceki yazımız olan Kozmetik Sektöründe Patent başlıklı makalemizde destek patent, en iyi kozmetik firmaları ve kaliteli kozmetik markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ