Oscar Networking

Oscar Networking
REKLAM ALANI

 

Değerli Network Marketing Türkiye okuyucuları bu gün paylaşacağımız yerli firmalarımızdan biri de Network marketing sektörüne merhaba diyen yeni bir firma olan oscar networking firmasıdır.Tekstil üzerine network marketing firmalarının arttığı bu dönemde kurulan İstanbul lokasyonlu Zenan Tekstil Firması tarafından ağırlıklı olarak tekstil ürünleri olan oscar networking firmasını gözden geçirelim.

REKLAM ALANI

 

Oscar Networking %100 yerli sermayeyle ülkemizde faaliyet gösteren %100 yerli bir doğrudan pazarlama şirketidir. Bu pazarlama sistemi aradaki aracılar, dükkan, market, mağaza, toptancı vs… olmadan direk üreticiden tüketiciye şeklinde tanımlanmaktadır.
Bu bağlamda Oscar Networking üyelerine risksiz ve bol kazanç imkanı sunuyor. Sistemimizdeki amaç çok çalışan çok kazanır mantığıyla, çalışan üyelerimizin çalışmalarının karşılığını alması ve aile bütçesine kolay yoldan katkıda bulunmasını sağlamaktır. Şirketimizde 5 ayrı şekilde kazanç sağlayabiliyorsunuz.
1.Sermaye koymadan kendi işinizi kuruyorsunuz:
Belirli bir sermaye koymadan, stok, dükkân ve diğer maliyetlere katlanmadan kendi işinizi kurmuş oluyorsunuz. Şirketimiz sizin için katalog çıkarıp kataloglarınızı ücretsiz olarak gönderiyor. Aynı zamanda soru ve sorunlarınız için kolaylıkla ulaşabileceğiniz hatta sadece çağrı bıraktığınızda size geri dönüş yapabilecek çağrı merkezleri oluşturuyor ve müşteri temsilcisi atayarak işlerinizin kolay yürümesine olanak sağlıyor.
2.Aktif üye primleri:
Üye olurken herhangi bir ücret ödemediğiniz gibi,  alt satış ekibinizi oluşturarak aktif olan her üyeniz için 10 TL aktif üye primi alıyorsunuz. (70 TL tutarında sipariş veren üyelerimiz aktif üye statüsünde yer alırlar). 7 aktif üye veya üstü rakama ulaştığınız ayı takip eden ayın 5’inde aktif üye priminizi ister siparişlerinizde kullanabilir isterseniz Akbank yada PTT hesabınıza havale olarak alabilirsiniz.

3.Sıcak satış karı:

Kendinize aldığınız ürünleri %25 – %50 arasında değişen oranlarda daha uyguna alabilirken, sattığınız ürünlerde %25 – %50 arasında değişen oranlarda satış karı elde ediyorsunuz.
4.Alt ekiplerin satış primleri:
Oluşturduğunuz alt ekiplerinizden;
Kendi yaptığınız üyeler sizin 1. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %5 prim kazanıyorsunuz.
1. Kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 2. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %4 prim kazanıyorsunuz.
2. kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 3. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %3 prim kazanıyorsunuz.
3. kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 4. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %2 prim kazanıyorsunuz.
4. kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 5. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %1 prim kazanıyorsunuz. (Bunlar satış primlerinizi oluşturuyor) Hak ettiğiniz alt ekip satış primlerinizin tutarı 70 TL ye ulaştığında priminizi isterseniz alışverişlerinizde kullanabiliyor, isterseniz hak ettiğiniz ayı takip eden ayın 5’inde Akbank veya PTT hesabınıza havale olarak alabiliyorsunuz.
En basit yoluyla özetleyecek olursak;
1.Kademe üyelerinizden %5
2.Kademe üyelerinizden %4
3.Kademe üyelerinizden %3
4.Kademe üyelerinizden %2
5.Kademe üyelerinizden %1
prim kazanıyorsunuz.
5 kademeye kadar sonsuz üye edinebilirsiniz.
5.Yönetici primleri:
Çalışmalarınızın yoğunluğu ve cirolarınız değerlendirildiğinde bulunduğunuz İl veya ilçeye yönetici olarak atanabilir bulunduğunuz il veya ilçenin genel cirosu üzerinden  %4’e kadar prim kazancı elde edebilirsiniz.

Oscar networking üyelik,oscar networking nedir,oscar networking temsilcilik,oscar networking ürünleri ve firma bilgileri için aşağıdaki resmi adresinden firmanın sitesini inceleyebilirsiniz.Network Marketing Türkiye olarak oscar networkinge başarılar diler sektördeki rekabette kalıcı olmalarını dileriz.

OSCAR NETWORK MARKETİNG BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan Anka Marketing başlıklı makalemizde aksu vital, aksu vital ürünleri ve anka marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ