RSİ NETWORK ROYAL SALES

RSİ NETWORK ROYAL SALES
REKLAM ALANI

 

RSİ NETWORK ROYAL SALES

Bu gün size tanıtacağımız firmamız belkide çoğunuzun adını bile duymadığı oysa 1998 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren rsi network yani royal sales firmasıdır.Kısaca rsi royal sales network sistemini tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

Royal Sales International distrübütör ve alıcıları yani ürün ve tüketiciyi bir araya getirmeye çalışan homeworking (evde çalışılan) bir şirkettir. 1992 yılında Hırvatistan’da kurulan şirket ev hanımlarının ilgisini çekmiştir. Şu an 9 ülkede (Hırvatistan, Slovenya, Bosna-Hersek, Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Bulgaristan, Macaristan ve Türkiye) faaliyet göstermektedir. 1998 yılından beri Türkiye’dedir.

Isveç’te üretilen mikrofiber temizlik bezlerini pazarlayan şirket kişilere deterjansız ve sağlıklı bir temizlik şansı sunmaktadır. Şirket zamanla büyüyünce ürün portföyünü genişletmiştir. Ürünlerinin arasında titanyum tencere ve tavalar, biofoton ürünler, silikon ürünler, bakım kremleri, saç dökülmesini önleyen şampuanlarında bulunduğu yaklaşık 120 adet ürünü bulunmaktadır.

 

 

Şirket “İNFO” adlı dergiyle ürünlerini tanıtmakta ve distrübütörlerine ulaşmaktadır. Şirketin Türkiye Şubesi İstanbul Merter’de bulunmaktadır. Şirketin özel bir internet sayfası bulunmamaktadır ancak distrübütörler ürünleri tanıtmak amacıyla kendilerine ait internet sayfaları kurmuşlardır.

 

RSI MLM insanlara yöneliktir-iletişim,yeni tanıdıklar,tercübeler paylaşımı,kazanç,değerli ödüller,kaliteli yaşam ve seyahatler.

 
RSI programlarında yer alan bütün ürünler çevre dostudur.Çevre ile uyum sağlayan ürünleridir.Bu özellik ile bulunduğu 9 ülke pazarlarında tanınmaktadır;
Hırvatistan,Slovenya,Bosna Hersek,Makedonya,Sırbistan,Karadağ,Bulgaristan,Macaristan ve Türkiye

Royal Sales en son 2011 ekim-Aralık döneminde sıkca faaliyetteydi 2012 dönemindeki kampanya ve faaliyetleri şu anda durgun gözüyor.Firmadan haberler olursa yine sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan Mary Kay başlıklı makalemizde mary kay, mary kay kozmetik ve mary kay markası nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ