Türkobir

Türkobir
REKLAM ALANI

 

Türkobir

REKLAM ALANI

2012 yılının sonlarındaki yoğun hareketlilik hem bizleri sevindirirken neredeyse sizlerle haftada bir en az hem yerli hem de yabancı yeni giriş yapmış olan firmalarımızdan sıkca bahsediyoruz.

 

 

İşte bugün sizlere paylaşcağımız yerli firmamız çok farklı bir yapılanma ile doğrudan satış firmalarını ve bu sistemle satış yapmak isteyipte yeterli desteği bulamayan firmaları bir araya getirerek network marketing sistemine merhaba diyen Türkobir Türkiye Kobiler Birliği Network Marketing sistemidir.Kısaca Türkobir hakkında ki detayları inceleyelim.

 

 

Türkiye Kobiler Birliği; 450 firmanın bir araya gelerek ‘Türkobir’ adıyla kurdukları ve 2009 yılından bu yana tüm Türkiye genelinde başlattıkları bir marketing (doğrudan pazarlama-satış) sistemidir. Bu sistem sanal bir alışveriş merkezinden oluşmaktadır ve bu merkez içerisinde  ‘Türkobir’ üyesi olan tüm firmaların, ürünlerini satışa sundukları sanal mağazaları bulunmaktadır.  Üyelerinin tamamen kendi emekleri ile doğru orantılı olarak gelir elde ettikleri bu sistemin yaklaşık olarak 5 milyon üyesi vardır. Bu üyeler  www.turkobir.com.tr adresini tıklayarak sanal alışveriş merkezine girebiliyor ve üye firmaların açtıkları mağazalardan kolaylıkla alışveriş yapabiliyorlar.

 

 
Türkobir, yine bu firmaların ürünlerini içeren detaylı bir katalog hazırlatıyor ve üyelerine ücretsiz olarak göndererek satışa başlama imkânı sunuyor. Üyeler ellerinde bulunan bu kataloglar sayesinde hem satış yapıyorlar, hem de ‘Türkobir’ sistemine yeni üyeler kazandırarak ayrıca gelir sağlamış oluyorlar. Yapılan milyon dolarlık onca reklamdan çok daha etkili bir sistem olan marketing sistemi; tamamen tavsiye mantığına dayalı olup, güvenilir bir tanıdığın tavsiyesiyle satın alındığında çok daha itimat edilen ve firmaların ürünlerini çok daha titizlikle üretmelerini ve kalite kontrolden geçirmelerini zorunlu kılan bir sistemdir.

 

Bu maksatla yola çıkan ‘Türkobir’; ürünlerini çok daha geniş bir ağa yaymak isteyen tüm firmaların bu sisteme dâhil olmalarını ve bu sayede “hem kazan hem de kazandır” ilkesiyle karşılıklı memnuniyetin sağlanmasını hedefliyor.

 

Kendi ürettiği ürünleri tek başına Network/Marketing ve pazarlama sistemiyle satmaya çalışan tüm firmaları ve diğer Network/marketing firmalarını ‘Türkobir’ çatısı altında toplamayı hedefliyor.

 

Türkobir doğrudan satış sistemine türkobir Türkiye Kobiler Birliğne katılan tüm kobilere Network Marketing Türkiye olarak başarılar dileriz.Türkobir Network,türkobir üyelik,türkobir alışveriş,türkobir kayıt,türkobir nedir gibi tüm detaylara resmi iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Topraktan Gelen başlıklı makalemizde anatolia gıda, anatolia gıda network ve ankara network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ