Verway

Verway
REKLAM ALANI

Değerli okuyucularımız bugün sizlere tanıtacağımız uluslararası firmamız Verway,

Almanyada Dünyaca ünlü başarılarıyla adından söz ettiren Türk Girişimcisi ve Networker İlhan Doğan’ın öncüğünde kurulan Verway firması sektöre farklı bir soluk ve kazanç sistemi getirmek gibi iddialı bir sloganla start vermiştir.

 

REKLAM ALANI

Aloevera bitkisi özlü ürünleri ile sağlık ve kozmetik alanında ciddi çalışmaları olan Verway’ın Aloevera özlü içeçek amiral gemisi ürünü ile birlikte ağrılıklı olarak kişisel bakım ve sağlık ürünleri bulunmaktadır.

Ayrıca Fernanda Brandao ile VERWAY, sağlık ve fitness sektöründe yüksek kalibreli bir işbirliği yapacaklarını duyurdu. Fernanda Brandoa 12 yıldır PUMA marka büyükelçisi, spor salonunda uzun süreli bir tecrübesi ve kendi tarzında çok tercih edilen egzersizlerini geliştirmiştir. Fernanda Brandao ile Verway bir araya gelerek Verway Vita-2 adlı ürünü geliştirmiştir. Verway Vita, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin bir içecek olup vücuda sayısız derecede faydası olmaktadır. En büyük faydası ise verdiği enerji ve vücudu gençleştiren hücrelerin yenilenmesini sağlamaktır.

Türkiye’de alt yapı çalışmaları ve izin süreçleri devam eden Verway resmi olarak Türkiye startını Mart 2018 de vereceğini duyurdu.Uluslararası arenada bir Türk öncülüğünde Dünya Markası hedefi koyan Verway firmasına bizde Network Marketing Türkiye olarak hoşgeldin diyor ve başarılar diliyoruz.

Verway üyelik,Verway ürünleri ve Verway ile alakalı bilgileri resmi siteleri Verway.ch ve Türk girişimcileri ait sitelerden edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Wellstar başlıklı makalemizde alman network firmaları, network marketing ve network marketing nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ