Winco

Winco
REKLAM ALANI

winco

 

Winco

Evet değerli network marketing Türkiye okuyucuları uzun zamandan sonra Türkiye’de farklı bir yapılanma ve farklı bir network alanında yatırım haberi aldık ve network marketing olarak sizlerle paylaşıyoruz.Tekstil,kozmetik,gıda takviyeleri,züccaciye derken bir haberde emlak sektöründen geldi.Başarım İletişim Danışmanlık Gayrimenkul İnşaat ve Pazarlama Sanayi Ticaret  Limited Şirketi’nin network marketing sistemi olarak kurduğu firmamız winco yani winco network doğrudan satış dünyasına merhaba dedi.Şimdi kısaca winco networking sistemine değinelim.

REKLAM ALANI

 

 

WİNCO, Gayrimenkul sektöründe hizmet veren insanların ve gayrimenkul sahiplerinin karşılaştıkları zorlukları ve yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmayı hedefleyerek sektördeki sorunları çözme odaklı, güvenilir bir sistemle birlikte gayrimenkul alanı, satanı ve bu sektörde çalışanları daha pozitif bir ortamda bir araya getirmeyi amaçlayarak, geçmişten alınan deneyimlerle birlikte;
BAŞARIM İLETİŞİM DANIŞMANLIK GAYRİMENKUL İNŞAAT ve PAZARLAMA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. adı altında 22.03.2012 tarihinde kurulmuş bir şirkettir.
 
 
Winco Network Sistemi
 
Network Marketing Türkiye olarak Daha önce sizlere sıkca bahsediyorduk;Donald Trump’a Amerika’da en çok izlenen Talkshow’lardan biri olan Tonight Show’da soruyorlar:Herşeye tekrar sıfırdan başlamak zorunda kalsaydın ne yapardın?

Cevabı aynen şöyle olmuştur: NETWORK MARKETING

İşte winco network firmasınında ana fikri ve anlayışı buradan çıkmıştır.Winco emlak network sistemini kendi söylemleri ile şu şekilde anlatıyorlar.

WİNCO NETWORK NASIL BİR SİSTEM ?

Çevrenizde sohbet ederken, iş ortamında, arkadaş toplantılarında ya da farklı bir ortamda Size; Kiralık-Satılık daire arıyorum ya da dairemi satıyorum-kiraya veriyorum diyen birileri mutlaka olmuştur.  Daire almak-satmak ya da kiralamak isteyen kişiler bunu söyledikten sonra alım-satım-kiralama işlemi yaptıklarında Size bir faydası oluyor mu?

TABİİ Kİ HAYIR

Peki günümüzde insanların büyük çoğunluğunun bir ev sahibi olmak için mücadele verdiği ve sürekli bir Arz Talep ilişkisinin olduğu bir ortamda, Size söylenen Daire, İşyeri, Arsa, Bina, kısacası Gayrimenkulle ilgili her türlü alım-satım-kiralama talebini

GELİRE DÖNÜŞTÜRMEK  İSTERMİSİNİZ?

NASIL MI ?

Tabii ki WİNCO NETWORK SiSTEMi’ne  Üye Olarak !

 

WİNCO sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve maximum kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı veriyor. Size zaman ve mekan sınırlaması olmadan, ekonomik bağımsızlığınızı kazanabileceğiniz, iyi bir kariyer elde edebileceğiniz, sosyal aktiviteleri ile eğlenceli ve heyecanlı bir hayatın kapılarını açıyoruz

 

Burada yapmanız gereken öncelikle üye olduktan sonra, alt üyelerinizi oluşturmak ve çevrenizdeki Alım-Satım-Kiralama taleplerinizi WİNCO’ya bildirmek. Daha sonra WİNCO’da çalışan Müşteri Temsilcileri Sizin referansınızla yönlendirdiğiniz Alıcı ya da satıcı ile temasa geçerek Söz konusu kişilerle Alım- Satım-Kiralama işlemini gerçekleştirdiğinde direkt olarak Sizin hesabınıza Priminiz aktarılır.

 

Ayrıca bu şekilde alt üyelerinizden Sisteme gelecek olan işlemlerden de Size primler yansır.Bu sayede çevrenizdeki insanlardan Size gelen bu talepleri değerlendirir ve hatırı sayılır bir gelir elde edersiniz.

 

WİNCO NETWORK Sistemi sayesinde Alt üyelerinizin 5 alt kademesine kadar referans olarak alım-satım-kiralama işlemlerinden de prim kazanırsınız.

 

Bağımsız Temsilci; Gayrimenkul Danışmanı (Emlakçı) değildir.Bağımsız Temsilci sadece Alıcı ya da Satıcıyı WİNCO’ya REFERANS yoluyla bildirir. Bu bildirim web sitemiz üzerinden kullanıcı adı ve şifresi girerek açılan, Bağımsız Temsilciye ait olan sayfadan gerçekleştirilir.

 

Alım – Satım – Kiralama işlemlerini WİNCO Merkez Ofiste ve Franchise Ofislerde görevli Profesyonel Gayrimenkul Danışmanları yapar.

Bir sonraki yazımıza winco network kazanç kolları,

 Winco network,winco emlak,winco gayiremenkul ,winco Türkiye hedefleri,winco üyelik,winco istanbul winco kazanç sistemlerinive uzman networker Fatih Yavuz tarafından yapılacak değerlendirmelerini sizlerle yine yerli firmalar bölümümüzde paylaşıcağız.

 Network Marketing Türkiye Olarak Winco Network’e hoş geldin diyor,farklı alanda girdikleri bu sektörde başarılı olmalarını temenni ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Amity Line başlıklı makalemizde amity line, amity line üyelik ve amity network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ