Bambu

Bambu
REKLAM ALANI

 

Bambu

Network marketing yerli firmalarımızın tanıtımına bu gün Ankara merkezli bambu network marketing sistemi ile devam ediyoruz.Bambu kişisel bakım cilt bakım ve güzellik ürünlerinden oluşan portföyü ile 2011 yılında network marketing sektörüne giriş yapmıştır.İşte bambu şirketini ve diğer detaylara kendi anlatımları ile devam edelim.

REKLAM ALANI

Bambu;

Şirketimiz cilt bakım, kişisel bakım ve güzellik ürünleri üretimi konusundaki 14 yıllık birikim ve tecrübesini 2011 yılının başında Bambu A.Ş. çatısı altında bizzat sahaya inerek, hizmetini nihai tüketicilere ulaştırmak üzere; ürün, şirket ve sisteme inanan insanların önderliğinde yola çıktı.

Şirketimiz üyelerine mevcut örneklerinden daha iyi fırsat ve haklar sunmayı hedefleyen, yalnızca ekonomik kazanç değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da elde etmelerini hedefleyen bir yapı oluşturdu. Ürün yelpazemizde kişisel bakım, güzellik, sağlık ve temizlik ürünlerine ağırlık verilirken, grup kurup liderlik yapmak isteyenlere ise maksimum kazanç ve kazanılmış hakların adaletli dağıtımı için de taahhütlerimiz kurumsal şirket ilkeleri ile kurallaştırılmıştır.

Ekonomik refah, sağlıklı ve mutlu bir gelecek elde etmek isteyenler üye olabilir, atıl duran çevre ve ilişkilerini ekonomik kazanca dönüştürebilir, kendisiyle beraber çevresine de sağlık ve ekonomik kazanç sağlayabilirler.

Bambu firmasını bambu ürünlerini bambu üyelik için ve bambu cilt bakım ürünlerini ve bambu networking sistemini incelemek için aşağıdaki adresten resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

www.bambu.com.tr

Bir önceki yazımız olan Nerissa Networking başlıklı makalemizde emir network, muna konfeksiyon ve nerissa giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ