Swelly Natura

Swelly Natura
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucularımız Bugün sizlere Tanıtacağımız Yerli Network Marketing Şirketleri bölümümüzde yerini alan İstanbul Maltepe merkezli Swelly Natura kendi tanımlamaları ile kısaca swelly network nedir tanıyalım;

“Güzelliği doğallıkta ara sloganıyla çıktığımız bu yolda, doğaya ve güzelliklere olan tutkuyla dolu SWELLY NATURA ailesi olarak bir araya geldik. Doğal güzelliklerin sağlık ve güvenlik açısından önemini anladık ve Network marketing dünyasında bir değişim yaratmak istedik. Böylece, organik ve çevre dostu bir Network marketing markası SWELLY NATURA doğdu.

REKLAM ALANI

SWELLY NATURA olarak önceliğimiz , insanların günlük güzellik rutinlerini organik ve doğal ürünleri kullanmaya teşvik ederek, kimyasal içeriklerden ve zararlı bileşenlerden uzaklaştırmak, doğadan gelen saf ve etkili çözümler sunmaktır.

Markamızın ürünleri, sürdürülebilir tarım yöntemleriyle yetiştirilen organik bitkilerden elde edilmektedir. Ürünlerimizin içeriğini oluşturan bitkiler, pestisitlerden uzak durularak ve genetik değişiklik yapılmadan yetiştirilmektedir. Bu sayede, SWELLY NATURA , hem insan sağlığını koruyor hem de doğal kaynaklara saygı gösteriyor.

SWELLY NATURA ve Network marketing ailesi, sadece güzellik endüstrisinde bir değişim yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda ürünlerimizi kullanacak herkese çevre dostu bir yaşam tarzını benimsemeleri için ilham veriyoruz. Organik ve çevre dostu kozmetik ürünlerimizle, insanların hem kendilerini hem de gezegeni korumalarına öncülük ediyoruz.

SWELLY NATURA, Doğaya ve doğal güzelliklere olan tutkusuyla, insanların günlük kozmetik ihtiyaçlarını tamamen doğal ve sağlıklı kozmetik ürünlerle karşılamalarını hedef seçmiştir.

Ar-Ge çalışmaları yapılmış, yenilikçi yaklaşım ile ürün formülasyonları geliştirilmiş, sağlıklı, doğal, organik ve %100 bitkisel etkili ürünler, Swelly Natura Network Marketing çatısı altında sizlere sunulmaktadır.

SWELLY NATURA, Anadolu’nun el değmemiş, muhteşem doğasında yetişen, eşsiz güzellikteki doğal bitkilerinden elde edilen sertifikalı organik kozmetik ürünleri sizlere ulaştıran Network Marketing markasıdır.

SWELLY NATURA ürünleri, Anadolu’nun yerleşimden uzak, korunaklı doğal ortamlarında yetiştirilmiş, bitki özleri ve yağları ile hazırlanır. Binlerce yıllık tarihi güzelliklerle beraber yetişen bitkiler tamamen Anadolu’ya özgüdür. Kimi bitki -40 derecelere kadar dayanıklılık göstermekteyken, kimi bitki +45 derecelere kadar dayanıklılık göstermektedir. Doğanın en saf suyu kaynağından çıktıktan sonra, bu suyu ilk içenler yine bu özel bitkilerdir. Bitkilerin büyük bölümü yüksek rakımlarda yetişmektedir. Çünkü en temiz havayı ve bol oksijeni bu yüksek rakımlı yerlerde bulurlar. Anadolu’nun bu zengin özellikleri bitkiye eşsiz büyüme, kendini yenileme ve hayatta kalma yetisi verir. Ülkemizin muhteşem coğrafyasında yetişmiş bu bitkileri en doğal haliyle toplayıp hasat ediyor, organik ve doğal içerikli % 100 bitkisel kozmetik ürünlere dönüştürüp, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde siz değerli kullanıcılarımıza ulaştırıyoruz.

Swelly Natura firmasını kendi anlatımları ile özet olarak sizlerle paylaştık.Swelly Natura Nedir,Swelly Natura Uyelik,Swelly Natura Network ile ilgili tüm bilgilere resmi siteleri olan swellynatura.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

        

Bir önceki yazımız olan Wewiwor başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ