TTS İnternational

TTS İnternational
REKLAM ALANI

Bugün sizlere tanıtacağımız Yerli Firma Antalya Merkezli TTS İnternational firmasıdır.Kendi Tanımlamaları ile kısaca TTS Firmasını Tanıyalım;

TTS İnternational;2019 yılının Temmuz ayında %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk şirketidir. Merkezimiz turizmin gözbebeği olarak bilinen Antalya’da olup, tüm Türkiye ve dünya ülkelerine bayilikler vererek hizmet sunmaktadır.

REKLAM ALANI

Adını Transdermal Terapötik Sistem’den esinlendiğimiz, aynı zamanda dalga teknolojisi de dediğimiz TTS medikal bantları oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Yaşam kalitenizi yükseltmek / hayat standartlarınızı değiştirmek ya da her ikisine de birlikte sahip olmak adına tüm deneyim ve donanımlarımızı sizlerle paylaşmaya hazırız.

Network Marketing / e-ticaret olarak adlandırdığımız kazanç sistemlerinde çığır açabilecek nitelikte bir yenilikle tanışmanızı istiyoruz.

Bu sayede yerli sermayenin verdiği özgüven ile ülke ekonomisine dinamizm katacak, ülkemizin dış pazar ayaklarından biri olacak, aynı zamanda ürün kullanıcılarının hayatlarına bambaşka bir enerjiyi katmış olacağız

TTS İnternational Ürünleri

Şu anda 3 Tane Ürünle Giriş Yapan TTS İnternational firması arge çalışma ekibi ile birlikte ürün gamını özellikli ürünlerle arttıracağı bilgisini paylaştı.

Power Patch,Omega Q Enzim Patch ve Smart Patch Olmak üzere İçeriği ilede dikkat çeken Trans Dermal Bantlar vardır.

TTS İnternaitonal Kimdir,TTS İnternational Üyelik,TTS İnternational Ürünleri ve TTS Star Hakkında Bilgi almak İsterseniz Buradan Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Viome başlıklı makalemizde Atc Vital Nedir, Atc Vital Ürünleri ve Atc Vital Yağlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ