Astion İnternational

Astion İnternational
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye okuyucularımız Bu gün sizlere Tanıtımını yapacağımız yerli network marketing şirketimiz Adana merkezli Astion İnternational ;

ŞİRKETİMİZ

ASTION INTERNATIONAL NETWORK MARKETING GIDA KOZMETIK ÖZEL EGITIM IHR. ITH. LTD. Adana’da kuruldu.Kurucularımız Sektörde Uzun yıllar hem Üretim Alanında Hizmet veren Hemde Saha Çalışmaları ile adından söz Ettiren bir ekipten kurulmuştur.

REKLAM ALANI

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kendi markamız bünyesinde üretmiş olduğumuz ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarda welness sektörünün hizmetine sunmaktır

Firmamız her kesime hitap eden, yüksek kaliteli ürünlerin her bireye ulaşmasını hedeflemektedir. Aynı zamanda sektöre yeni soluk getirecek kazanç modeliyle girişimci ruha sahip bireylerin yaşam kalitesini arttıran bir iş modeli sunmaktır.

VİZYONUMUZ

ASTION INTERNATIONAL olarak, alanında uzman ekibimizle tüm bayilerimizin iş modeli eğitimi ve kişisel gelişim eğitimlerine tam destek vermek en temel hedefimizdir.

Astion İnternational Ürünler

Astion İnternational Kendi Özel Üretim Teknikleri ile üretilmiş Özel ürün gamı ile dikkat çekmektedir.Gündelik hayatta Vücut fonksiyonları ve Yaşam tarzınıza katkı sağlayacak kullanımı kolay ve Sonuç odaklı özel ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Astion İnternational network nedir? Astion İnternational uyelik için buradan tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Welive başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ