Ayos Life

Ayos Life
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucularımız Bugün sizlere tanıtacağımız Network Marketing Şirketleri Arasında Yer Alan tanıtacağımız Yerli Firmamız Adana merkezli Ayos Life ;

Ayosnet Sağlıklı Yaşam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. 2020 ağustos ayında uzun yıllardır saha tecrübesi olan alanın da uzman kadrosuyla birlikte kuruldu.Sağlıklı yaşam sektöründe faliyet gösteren şirketimiz gıda takviyeleri,kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve beslenme ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.”En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alma ” felsefesiyle yola çıkan şirketimiz; insanlara daha hızlı ulaşmak ve ihtiyaçlarını daha çabuk karşılamak amacıyla sistematik ve modern bir ticaret sistemi olan Network Marketing’i tercih etmiştir.

REKLAM ALANI

Yüksek etki gücüne sahip ürünlerimizin AR-GE çalışmaları Geleneksel ve Tamamlıyıcı Tıp Hekimleri,kimyagerler ve gıda mühendislerinden oluşan bilimsel danışma kurulumuz tarafından yapılmaktadır.Ürünlerimiz İSO 9001:2008, İSO 22000:2005, İSO 140001:2004 GMP standartlarında ve helal sertifikalı tesislerde üretilmektedir.

Basit,anlaşılır,adil,şeffaf ve üye odaklı bir kazanç planına sahip Ayosnet sektöre birçok yeniliği beraberinde getirmektedir.Yüksek başlangıç paketleri olmadan,paket yükseltme süreleri olmadan, yıllık paket yenileme olmadan, hazır paketler almaya gerek kalmadan, puan oyunları olmadan,zorlayıcı aktiflikler olmadan,kariyer yapma süresi ve kariyerden düşme olmadan ücretsiz bir şekilde üye olup satış ağınızı kurabilirsiniz.

Ayosnet şirketimiz üyelerine sağlık,kazanç,kişisel gelişim,başkalarına yardım etmek,kendi işine sahip olmak gibi daha birçok noktada olanaklar sağlayıp geniş bir istihdam alanı oluşturmaktadır.

Ayos Life nedir,Ayosnet nedir,Ayoslife uyelik ve Ayosnetwork ile ilgili tüm bilgilere resmi siteleri olan ayoslife.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Som İnternational başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ