Wewiwor

Wewiwor
REKLAM ALANI

Değerli Network marketing Türkiye Okuyucularımız Bugün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız Doğu Bölgemizin Güzide ile Diyarbakır merkezli Wewiwor Kısaca kendi dillerinden Wewimor’u tanıyalım;

Wewiwor medikal sağlık ve Dermo kozmetik 2019′ da ar-ge çalışmalarını başlatmıştır klasik ticaret yaparak başladığı çalışmasına 2023’te stratejik karar alarak doğrudan satış sektörünü seçip yoluna devam etmektedir. Wewiwor Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti diyerek koca bir aileye sahip olması üzerine temelleri atılmış kurucusunun bir aile şirketidir.

Sizlere kaliteli ürünler bir araya getirip iş fırsatı sunarak insanlara sağlık güzellik ve finansal özgürlük sağlamaya çalışmaktadır. Bu memnun müşteri ailesini tüm dünyaya yayabilmek için doğrudan satış sektörünü seçerek disribütörlerimizle birlikte başarmak bu yolda marka olmak en büyük hayalimiz.

REKLAM ALANI

Kuruculuğunu üstlenen ŞEYHMUS VURGUN & SELİM VURGUN 9 yıl network çalışmalarını sürdürürken defalarca sıfırdan tekrar yaparak on binlerce distribütör ağı oluşturmuşlardır, Bu tecrübe ışığında çoğu marketing planları incelenip distribütörlerin zorlandığı bölgeler titizlikle belirlenip şeffaf ve heyecan verici bir çalışma planı hazırlanmıştır.

Ayrıca, emeğinizi ve çalışmalarınızı önemsediğimizi belirtmek isteriz. İş ortaklarımızın başarısı bizim için önemlidir ve bu nedenle Kazanç planımız, adil ve şeffaf bir yapıya sahiptir ve iş ortaklarımızın başarılarına doğrudan bağlıdır. Ekibimiz, sektörde uzun yıllar deneyim etmiş profesyonellerden oluşmaktadır. Tüm ekibimiz, müşteri memnuniyetini ve iş ortaklarımızın başarısını en üst seviyeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Wewiwor Nedir,Wewiwor ürünleri,wewiwor üyelik ile ilgili tüm bilgilere resmi siteleri olan wewiwor.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GreenRePublics başlıklı makalemizde affiliate magaza, affiliate marketing ve affiliate para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ