Teorems

Teorems
REKLAM ALANI

Değerli Takipçilerimiz Bugün sizlere Tanıtacağımız Yerli network marketing firmamız İstanbul merkezli Teorems Global firmasıdır.Şimdi gelin birlikte kendi anlatımları ile Teorems Global Kimdir Tanıyalım;

Teorems Global medikal sağlık ve Dermo kozmetik 2019′ da ar-ge çalışmalarını başlatmıştır klasik ticaret yaparak başladığı çalışmalarına 2023’te stratejik karar alarak doğrudan satış sektörünü seçip yoluna devam etmektedir.

Teorems’in Tüm önceliği müşteri memnuniyeti diyerek koca bir aileye sahip olması üzerine temelleri atılmış bir aile şirketidir.

REKLAM ALANI

Sizlere kaliteli ürünler bir araya getirip iş fırsatı sunarak insanlara sağlık güzellik ve finansal özgürlük sağlamaya çalışmaktadır.

Bu memnun müşteri ailesini tüm dünyaya yayabilmek için doğrudan satış sektörünü seçerek distribütörlerimizle birlikte başarmak bu yolda marka olmak en büyük hayalimiz.

Teorems Kimdir? Teorems Global Nedir? Teorems Üyelik ve Teorems Ürünleri ile alakalı tüm bilgilere Resmi siteleri olan teorems.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Swelly Natura başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ