Welive

Welive
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye okuyucularımız Sektörün en eski ve en aktif sitesi olarak Tüm yenliklerden yeni firmalardan sizleri haberdar etmeye devam ediyoruz.İşte bugün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız İstanbul Merkezli Welive ;

Welive sahibi ve kurucları başarılı ticari geçmişe sahip iki kardeş olan Yıldız BAYHAN ve Mehmet BAYHAN’dır.

Welive Company olarak, yaşamın sağlıkla ve bilinçle daha değerli hale geldiğini biliyoruz ve bu değerler doğrultusunda “yaşayarak” üretiyoruz.

REKLAM ALANI

Geleceğe ve bugünümüze dair taşıdığımız misyonu paylaşabileceğimiz ekip arkadaşlarımızla günden güne büyümeye devam ediyoruz. Ürünlerimiz kadar ekibimiz de ulaştığımız herkese aile sıcaklığını götürüyor. Ürünlerimizle bir kez tanışan herkesin bu ailenin bir parçası olduğunu biliyoruz. Ve ailemize de sunduğumuz her hizmetin evde üretilmiş gibi güvenilir olmasını önemsiyoruz.

Ülkemizin emek gücüyle ürettiğimiz ürünlerimizi yine ülkemizin insanları birbirlerine önermektedir. Bu sebeple Welive Company, işinin müşteri-satış ilişkisinin ötesine geçtiğinin bilincindedir. Bereketli topraklarımızın ve dostluğumuzun gücünü, üretim-tüketim sahasına taşımaktan gurur duyuyoruz.

Welive Company’nin doğal ve bitkisel içerikli ürün portföyü günlük yaşamın hemen her alanında kullanabileceğiniz çeşitliliğe sahiptir.

Kişisel Bakım,
Kozmetik,
Gıda,
Temizlik.

Welive Kimdir, Welive Company ürünleri Nelerdir,Welive nasıl üye olunur ve Tüm detaylara Welive Company Resmi Sitesi welivecompany.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Teorems başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ