Besttem

Besttem
REKLAM ALANI

Besttem

Network Marketing Türkiye sizlerden gelen yoğun talep ve beğenilerle araştırmalarına,doğrudan satış sektörünün sesi olmaya devam ediyor.Sizlere bugün tanıtcağımız yerli firmamız girişim ruhunun en önde gelen şehirlerinden Konyamızdan;Besttem kimdir?kısaca tanıyalım;

REKLAM ALANI

 

Günümüzde erkek olsun kadın olsun herkes aktif olarak çalışma hayatı içerisinde yer almaktadır. Yoğun bir temponun ardından kişisel bakım ve temizliğe ayırdıkları zaman çocuklarına, ailelerine ve çevrelerine ayırdıkları zamanı kısıtlamaktadır. Ayrıca hayat şartlarının yoğunluğu ev hanımlarını da zamanlarını kıymetli kullanabilmeye yönlendirmektedir. İşte besttem’in politikası bitkisel içerikli temizlik ürünlerimiz ile sağlıklı, ekonomik ve çevre dostu temizlik hemde sevdiklerimize daha fazla zaman ayırarak daha mutlu Aileler oluşturmaktır. Bu da besttem ailesini manevi anlamda mutlu edecek en büyük unsurdur.
BESTTEM evinin ekonomisine katkıda bulunmak, hayat standartlarını artırmak isteyen veya maddi anlamda hedefi olan insanlara sağlam ve etik kurallar çerçevesi içerisinde kendi işini oluşturabilme imkanı sağlamaktadır.

 

Besttem marketing firmasını kendini bu şekilde tanımlıyor.Besttem marketing firmasının ürünler ağırlıklı olarak temizlik,mutfak ürünleri kişisel temizlik,ev temizliği ve takı gibi geniş bir ürün gamına sahiptir.Besttem,besttem marketing,besttem Konya,besttem üyelik gibi diğer detaylı bilgileri aşağıdaki iletşim bölümünden edinebilirsiniz.

 

Aziziye mahallesi , Aziziye caddesi Demirağ iş merkezi 2-201    Karatay – KONYA

Tel:  0332 352 82 35

http://www.besttem.com

 

Bir önceki yazımız olan Mto Organik Himalaya Tuzu başlıklı makalemizde himalaya tuzu, himalaya tuzu nedir ve himalaya tuzu network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ