Lorems

Lorems
REKLAM ALANI

 

 

REKLAM ALANI

Lorems Eski Adıyla Erol Marketing İnternet ve Networkmarketing sistemini birleştirerek Türkiye’de ilk kullanan firmalardandır.

Lorems , Erol şirketler grubu bünyesinde Kasım 2007 tarihinde çalışma hayatına başlamıştır. %100 yerli sermaye ve “Sıfır risk, sınırsız kazanç” sloganlarını çalışma prensibi edinerek çok kısa bir sürede 100.000’i aşan temsilci sayısıyla inanılmaz bir başarıya imza atmıştır.

Erol Grup, 1992 yılında Afra Market olarak ticari hayatına ilk adımı atmıştı. Sonrasında Gıda sektöründe ilerleyerek marketler zincirine ulaşmış ve çalışmalarına devam etmiştir. 1993 yılında Marmara Medya Grubu’nun kuruluşuna iştirak ederek reklam ve medya sektöründe çalışmalarını başlatmıştır. 1999 yılında ise Marpaş İnşaat A.Ş ile inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamış ve bu alanda da yaptığı toplu konutlar ve Büyükşehir altyapı çalışmalarıyla çok ciddi başarılara imza atmıştır.
   

2001 yılı sonlarında tekstil sektörünü de gurubuna dahil ederek çorap alanında üretime başlamıştır.Bu alanda da Dünya ekonomisinde söz sahibi olan, Amerika, Rusya, İngiltere, Almanya ve Fransa gibi ülkelere ihracat yapmıştır.2 yıl gibi kısa bir süre sonrasında tekstilin bir çok alanında ve temizlik, kozmetik, gümüş takı gibi onlarca kategori ve binlerce ürün çeşidi ile çalışmalarını LOREMS markası altında toplamıştır. 2010 yılı itibariyle 3 yılda 100.000’i aşan temsilci sayısına ulaşarak Türkiye’nin en büyük marketing organizasyonu olmuştur.

Erol Group her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini; yenilikçi, dinamik, profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek büyük hedeflere yürümektedir. Doğrudan satış sektöründeki çalışmalarına daha yoğun bir ilgi gösteren Erol Grup, en kısa süre içerisinde Dünya pazarına açılarak Network marketing sektöründe ülkemizin adını uluslararası platformda temsil etmeyi hedeflemektedir.

Dinamik yapının gerektirebileceği her türlü değişime hızlı reaksiyon verebilecek esneklikte çalışmalarını sürdüren EROL GROUP, gerek ulusal gerekse uluslararası gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Yeni eğilimleri ve ihtiyaçları önceden tespit ederek, sürekli kendisini yenileyen şirket, mutlak müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

LOREMS  İÇİN TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan Biobellinda başlıklı makalemizde biobellinda, biobellinda kuruluşu ve biobellinda türk firması hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ