Biobellinda

Biobellinda
REKLAM ALANI

Biobellinda

Temizsan Gıda Temizlik Ürünleri ve Kimyasalları San. İth. İhr. Ltd. Şti. Hüseyin KULLEMCİ tarafından 1994 yılında kurulmuş olan bir aile şirketidir.
 

REKLAM ALANI

       Şirketimiz 1994-2004 yılları arasında endüstriyel ürün üretimi ve satışı yaparken 2005 yılı itibari ile üretim ve satış politikasını değiştirip BioBellinda® markasını ortaya çıkartmıştır.Böylelikle ülke ekonomisi ve tüketici lehine ilk adımlarını atmıştır.

 

     BioBellinda® markası ile insan ve çevre sağlığına verilen zararı en aza indirmiş olup doğal ve konsantre ürünler üretmiştir.Satış politikasını doğrudan satış sistemi üzerine oturtup üretici lehine işleyen ağı tüketici lehine çevirerek kazandır – kazan temeline dayanan bir uygulamadır.

 

       Şirketimizin %100 yerli sermaye ve BioBellinda® ile başlayan serüveni 2011 yılı dahil 81 İlimizde toplam 80000 üye potansiyeline ulaşmıştır.

      Yaklaşık olarak 40 personelimiz, 1000M² üretim alanımız ve 400M² yönetim ofisimiz ile yıllık 2500 Ton üretim kapasitesine sahip olup yaklaşık 8.000.000 Adet konsantre ürün üretip Ülke bütçesine katkıda bulunmuştur.Şirketimiz bu süreç içerisinde ürün portföyünü her geçen gün genişleterek temizlik,kozmetik ve tekstil ürünlerine de yatırım yapmaya devam etmektedir.
       HEDEFLERİMİZ

       Temizsan Gıda Temizlik Ürünleri ve Kimyasalları San. İth. İhr. Ltd. Şti. Profesyonel ekibi ile Dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeyi hedeflemiştir.Bunun yanı sıra kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi ve satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyeti devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir.

 

      Bu düşünceler doğrultusunda farklı ürün grupları ve çeşitleri oluşturarak satış sistemini desteklemektedir.

 

      Hedeflerimiz tamamen yereli bir üretim olan BioBellinda® markasını çok katlı pazarlama sistemi ile sadece Ülkemizde değil tüm Dünyada aranan ve tanınan ürün ailesi ile doğa ile dost ürünler kapsamında ilk akla gelecek marka olması yönündedir. Kısaca içinde bulunduğumuz sektörde her ürünümüz için çevreye duyarlı olabilmek ve değişen Dünyaya gelişen bir temizlik anlayışı eklemektir.

      Bu süreç içerisinde devam etmekte olan AR-GE ekibimiz ile Kozmetik Ürünleri ve Kişisel Bakım Ürünlerinde ürün yelpazemizi genişletmek üzere yapmış olduğumuz çalışmalar da devam etmekte olup, yeni üretim tesislerinde üretilerek bünyemize dahil edilecektir.
 
http://www.biobellinda.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ