Nwork İnternational

Nwork İnternational
REKLAM ALANI

Son Dönemde ülkemizde kahve kullanımının artması özellikle reishi mantarı ve diğer bitkisel içerikli kahvelere talebide arttırdı.Bununla alakalı uluslararası firmalar gibi Yerli girişimcilerimizde faaliyetlerini hızlandırdılar.Bunlardan biride İstanbul Merkezli firmamız Nwork İnternational;

 

Temelleri 2009 yılında atılan NWORK International, 7 yıllık profesyonel bir çalışmanın sonucunda 2016 yılı başında kurulmuştur. Şirketimiz gayrimenkul, turizm ve ticari birkaç alanda faal olan profesyonel bir ekip tarafından, yüksek bir yatırım maliyeti ile sektöre girmiştir.

REKLAM ALANI

Ana felsefe olarak önce kazandırıp, sonra kazanma ilkesini benimseyen firmamız, çalışma sistemi olarak kendisine NETWORK MARKETING pazarlama metodunu seçmiştir. Dünya’da ve ülkemizdeki belli başlı tüm sistemler incelenmiş, distribütörlerin kaybettiği ve kaybedildiği noktalar tespit edilerek, ortaya kusursuz bir çalışma planı çıkarılmıştır.

 

Ürün ana grubu olarak, mucizevi bitki ‘ÇÖREKOTU (NIGELLA)’ndan faydalanılmıştır. Firmamız, bu mucizevi ve çok övgülere layık olmuş bitkinin, dünyadaki en büyük üretici, dağıtıcı ve satıcısı olmaya adaydır. Bu hedefine emin adımlarla ve hergün daha kararlı yürümektedir. Ayrıca arı ürünleri ve sağlığa yararlı birçok bitkiden, ürün üretiminde faydalanılmaktadır.

 

Nwork İnternational kimdir,Nwork İnternational Üyelik ve tüm detaylara resmi siteleri olan nwork.org adresinden ulaşabilirsiniz.Bizlerde Network Marketing Türkiye Ailesi olarak Başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Anketlio başlıklı makalemizde anket doldur para kazan, anket firmaları ve anket marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ