Ekspres Card

Ekspres Card
REKLAM ALANI

Ekspres Card

Network marketing Türkiye piyasasında ki hareketlilik tüm hızı ile devam ediyor.Daha önce Türkiye’ye giriş yapan lyoness ile birlikte Network sistemini alışveriş ile birleştiren Network Card sistemleri çoğalmaya başladı.İşte sizlere bu gün tanıtacağımız firmamız ekspres card network sistemi de bunlardan biridir.Ekspres card firmasını kısaca tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

Ekspres Card yönetimi Uzman Networker Mesut Ongun öncülüğünde güçlü bir kadro ile Antalya Merkezli kurulan bir firmamızdır.Ekspres cardın genel manası ile hedefleri ve çalışma sistemi şu şekilde dir;

 

 EKSPRESCARD INTERNATIONAL 8 yıllık network tecrübesi olan güçlü bir network firmasının sektörel tecrübesinin sisteme uygulanması ile oluşmuş güçlü bir dayanışmalı tüketim topluluğu kuruluşudur.Mart 2012 tarihinde faaliyetlerine resmen başlamış durumdadır.İnsanların güncel yaşamları içinde harcadıkları paraların kendilerine geri döndürme esasına göre işleyen bir sistemi vardır.

 

 
   EKSPRESCARD INTERNATIONAL’da ilk yıl hedefimiz 25.000 distribütör 500.000 kullancı indirim kartı.
    İnsanların günlük sürekli alışveriş yaptıkları küçük ve yerel kobilerle indirim anlaşması sağlayarak harcamanın en çok yapıldığı noktaları inidirim noktası haline getirip harcamanın daha hızlı kazanca dönüşmesini sağlayacağız.
    Türkiye’deki yıllık 150 Milyar TL’lik alışveriş pastasından pay almak isteyen,hedefleri büyük olan bağımsız girişimcilerle başarı konseptini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Geleceğin pazarı ve geleceğin sistemini Türkiye’ye getiren ilk tüketim  ticaret merkezi EKSPRESCARD ‘a sizde katılın.

 
EKSPRESCARD INTERNATIONAL Network, bireysel müşteri tabanı oluşturmanın en etkili yolunun doğrudan pazarlama (kişiden kişiye referans yoluyla) olduğuna inanmaktadır. İş stratejimiz, referans tabanlı gelir programı aracılığıyla pazarlama çabaları için insanları ödüllendirmeye odaklıdır. Bunun bir sonucu olarak, EKSPRESCARD Network, Türkiye`nin en büyük Doğrudan satış Şirketi olarak kurulmuştur.

 

 

     EKSPRESCARD INTERNATIONAL’ın stratejisi, üye tüketici tabanını genişletmeye odaklıdır, çünkü herhangi bir alışveriş portal işinin değeri, müşteri tabanının büyüklüğüyle doğrudan alakalıdır. EKSPRESCARD yeni pazarlarda ilk müşteri tabanını oluşturmak için geleneksel bir doğrudan satış dağıtım modelini kullanmaktadır, çünkü bir Network modeli, pazarlama tabanlı modellerden daha hızlı ve daha ekonomik bir şekilde büyük, sadık bir ilk müşteri tabanını oluşturabilir. Bu modelin EKSPRESCARD’a sağladığı kazanç daha hızlı bir şekilde ilk müşterilerini kazanmaktır ve bu model ile EKSPRESCARD gelirlerden pay almaktan vazgeçerek bunları müşterileri için Distribütörlerìne prim olarak ödemektedir.

 

 

     EKSPRESCARD INTERNATIONAL Network, hem esneklik hem de ölçeklenebilirlik sunmaktadır; bu sayede bir Distribütör kendi mali hedeflerine ulaşmak için gerekli gördüğü saat kadar çalışmak üzere kendi programını yapabilmektedir. DİSTRİBÜTÖR`ler, her gün iletişimde oldukları insanlarla EKSPRESCARD alışveriş tecrübelerinin faydalarını paylaşarak gelir elde etmektedirler. Bu model, girişimcilere, sanayicilere, tek mal sahiplerine, pazarlamacılara, yatırımcılara veya  herhangi birine, marka ismine sahip ürünler ver servislerle kendi işini kurma imkanını sağlamaktadır. EKSPRESCARD Network, bireylere, kendi işlerini yürütürken karşılaşabilecekleri riskleri ortadan kaldırarak bağımsız bir şirketin tüm avantajlarından faydalanma imkanını vermektedir.

 

Ekspres Card yapılanması ve sistemi çok yeni olup büyük hedefleri olan bir oluşuma sahiptir.Ekspres card üyelik,ekspres card network sistemi,ekspres card Türkiye,ekspres card nedir,ekspres kart kayıt ve ekpres card detaylarını aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.

 

Network Marketing Türkiye olarak ekspres card ve ekspres card international ekibine başarılar diler sektörde kalıcı olmalarını temenni ederiz.

Bir önceki yazımız olan Sistem 25 başlıklı makalemizde nz bilişim, sistem 25 network ve sistem 25 yalanmı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ