Blenn

Blenn
REKLAM ALANI

Türkiye Network Marketing piyasasında ki yoğunluk devam ediyor,Geçen günlerde editörümüz Fatih yavuz’un yaptığı görüşmelerde bir kaç firmanın giriş ve fikirlerini öğrenmiştik.Şimdi Network Marketing sektörünün Anadolu da ki kalbi durumunda olan Denizlî’den aldığımız haberle yeni network marketing firmamız Blenn network marketing sistemini ve detaylarını kısaca analiz edelim.

 

REKLAM ALANI

Blenn fikri, uzun yıllar süren bir deneyim ve anlayışın ürünü olarak doğdu. Bilim ve teknoloji ile yoğruldu. Doğallık ve sağlık ile olgunlaştı ve artık herkesin tanıyacağı bir ürünler serisine dönüştü.

 

Bilim,doğallık ve sağlık
Uzun yıllardır Türk sanayisinin hizmetindeki profesyonellerden oluşan bir ekip, bu sektördeki deneyim ve uzmanlıklarını farklı sektörlere de taşımak ve ortaya çıkan güzel ürünleri Türk halkı ile paylaşmak istedi.

 

Bu düşünceyle yola çıkan ekip, bilim, doğallık ve sağlık ilkelerinden vazgeçmeden, sevdiklerinin ve çevrelerindeki dostlarının yaşam kalitesini yükseltecek, tüketiciye gerçek fayda sağlayacak ürünler geliştirmeye başladı.Denizli Pamukkale Üniversitesi ile işbirliği yapılarak Türk bilim adamlarının da katkılarıyla benzeri olmayan, doğal bitki özleri içeren, temizlik ürünleri üretildi.

 

Türk kültürünün dünyada gıpta edilen en önemli parçalarından Hamam geleneği ve kültürü, yeniden yorumlandı ve bugünün estetik ve sağlık koşullarına göre uyarlandı. Denizli bölgesinin %100 pamuk içeren dünyada eşi olmayan dokuma ürünleriyle kreasyonlar yaratıldı.

 

Kozmetikte dünyanın en önemli doğallık garantilerinden sayılan ECOCERT sertifikasına sahip kozmetik markalarıyla işbirliğine gidildi. Her zaman doğal güzellikten yana olan Türk kadınının istek ve ihtiyaçlarına göre mükemmel bakım ürünleri oluşturuldu.
Herkes biliyor ki bu bir başlangıç. İşte bu ekipten oluşan Blenn, heyecanla ve tüm uzmanlığıyla Türk insanının ihtiyaçlarına göre yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

 

Blenn ürünleri kısa bir süre sonra binlerce parçalık dev koleksiyonlara dönüşecek. Ve siz de bu markanın sahiplerinden biri olmanın gururunu yaşayacaksınız.

 

Kendilerini bu şekilde tanımlayan blenn firması ürün gamı ;

Blenn Home Line;Temizlik ürünleri,konsantre bulaşık deterjanları,halı şampuanları,çok amaçlı genel temizlik ürünleri

Blenn Lody Line;Sıvı sabunlar,duş jelleri,doğal güzellik kremleri,

Blenn Hammam Line;Bona spa ürünleri,geleneksel Türk Hamamı setleri,bornozlar,peştemal ve pareolar,

Blenn Beauty Line;Sea Secrets ve Organic Style’ın Eco Cert sertifikalı uzman cilt bakım ve güzellik ürünleri

 

Kaliteli ve sertifikalı ürünleri ile piyasaya giriş yapan blenn network marketing firmasına sektöre hoşgeldin diyoruz ve yerli,yabancı firmalarla ,rekabet ortamının en üst düzeyde olduğu piyasamızda kalıcı ve kaliteli bir firma olarak kalmalarını temenni ediyoruz.

Blenn üyelik,blenn kimdir,blenn ürünleri,blenn katalogu,blenn denizli hakkında ki tüm bilgilere resmi iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

 

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Gpn başlıklı makalemizde doğal network, doğalgaz network ve enerji network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ