Farmasi

Farmasi
REKLAM ALANI

Farmasi

Şimdiz size Network Marketing Olarak Türk kozmetik Firmalarımızdan 2010 Yılında Network Marketing sektöürne giren farmasiyi tanıtalım.

REKLAM ALANI

1993 yılında kurulan Farmasi Kozmetik, ilk günden itibaren, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı prensip edinmiştir. Farmasi markası adı altında her  zaman en iyiye ulaşma hedefini   şirket felsefesi olarak benimsemiş olan Farmasi Kozmetik  2.000’den fazla ürün çeşidini 117 ülkeye ihrac etmektedir.

 

Sektörde lider konumunda olan Farmasi Kozmetik’in bu konuda ki başarısını kanıtlar niteliktedir. Farmasi Kozmetik her geçen gün üretim sistemini yenileyerek ve geliştirerek, kişisel bakım, renkli kozmetik ve ıslak mendil ürünlerini ve son olarakta  plastik ambalajlarını kendi tesislerinde üretmektedir.

 

FARMASİ ENTERNASYONAL ÜRETİM KAPASİTESİ

Farmasi(Tanalize) Kozmetik , 2.000 çeşit ürününü kendi markası olan Farmasi adı altında üretmesinin haricinde özel markalara fason üretim yaparak , yerli pazarlara, süpermarket zincirlerine ve toplamda 117 ülkeye ihracat yaparak satışa sunmaktadır. 40.000m ² fabrika alanında günde 1.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Farmasi Kozmetik bünyesinde dolumdan etiketlemeye , etiketlemeden kolilemeye tüm proses el değmeden tam otomatik hatlarda yapılmaktadır.    

 

Farmasi(Tanalize) Kozmetik , ihracat alanında ki sınırlarını geliştirmek için ar-ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve desteklemektedir. Farmasi Kozmetik laboratuarları Avrupa Birliği kanunlarına uygun modern ekipmanlarla donatılmış olup , kozmetik uygulumaları söz konusu kanunlar çerçevesinde yapılmaktadır. Laboratuvalarında ki   konusunda uzman mühendisler gözetiminde 2.000’den fazla ürün üretmektedir.

 
FARMASİ ENTERNASYONAL
117 ülkeden sonra artık Türkiye de Network Marketing sistemiyle hizmetinizdedir. Artık yabancı firmalara dur demenin zamanı gelmedi mi ? %100 Türk sermayesi olan Farmasi Kozmetik 19 Temmuz 2010 tarihinden itibaren kapılarını herkese açıyor. Kusursuz kazanç planı ile muhteşem Farmasi ürünlerini bir arada bulabileceksiniz.

 

Farmasi Enternasyonal adındanda anlaşıldığı üzere Farmasi Kozmetik ile kardeş kuruluştur. 117 ülkeden sonra Ülkemizde Network Marketing ( Doğrudan Satış ) sistemiyle 19 Temmuz’dan itibaren faaliyete geçecektir.Muhteşem kazanç planı ve harika Farmasi ürünleri ile kendinizi şımartacaksınız.

 
Türkiye nin neresinde olursanız olun bu işi ister part-time, ister full-time olarak yapabilir ek-iş, ek gelir sahibi olabilir ciddi miktarlarda para kazanabilirsiniz.. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize her zaman ulaşabilir ayrıca üyelik formunu doldurup hemen işe başlayabilirsiniz.

 
Not: Farmasi ürün kataloğu isterseniz size hediye olarak Mng kargo ile adresinize gönderebiliriz.Gönderi ücreti Türkiye’ nin her yerine sadece  4 TL dir .Kargo ücreti alıcıya aittir.

 

NEDEN FARMASİ KOZMETİK MARKETİNG?
NEDEN FARMASİ(TANALİZE) ENTERNASYONAL AİLESİNE KATILMALIYIZ?
Farmasi kozmetik 1993 yılında kurulmuş % 100 Türk sermayeli bir firmadır.Ürünlerin tamamını İstanbul Ömerli de bulunan ileri teknoloji donanımlı fabrikasında üretmektedir.

Farmasi kozmetik tüm ürünlerini kendi tesislerinde ürettiği için stok problemi KESİNLİKLE yoktur, günlük üretim kapasitesi yaklaşık 1.000 tondur.

Aktif olarak 117 ülkeye ihracat yapmakta olup Ülkemizin kozmetik sektöründeki İhracat Lideri firmasıdır.

Dünya genelinde yaklaşık 350.000.000 ( 350 MİLYON ) Farmasi kullanıcısı vardır.

Şimdide Ülkemizde Network Marketing sistemiyle 19 Temmuz 2010 tarihinde satışa başlayacaktır. Farmasi ürünleri fiyatına göre kaliteli, her eve, her cebe uygun ürünlerdir, 1 yaşından 70 yaşına kadar her yaşa göre ürün çeşitlerini Farmasi de bulabilirsiniz.

Farmasi Resmi Sitesi İçin Buradan Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hunca Life başlıklı makalemizde huna life üyelik, hunca ve hunca kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ