My Ortak

My Ortak
REKLAM ALANI

My Ortak

Sizlere bugün tanıtacağımız yeni firmamız my ortak Konya Selçuklu merkezli,affiliate marketing ve network marketing kombinasyonunu bir araya getiren yep yeni bir sistemle çalışan bir firmadır.Nedir my ortak projesi kısaca tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

5 Yıldır Konya ve İstanbulda yazılım ar-ge çalışmaları yapan biltekno ile myortak iş birliği çerçevesinde kurulmuş bir NetORTAK girişimidir. Netortak Sanal Mağazacılık Eğitim İletişim ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi markası olan MyORTAK VE Mystoreline geleceğin pazarlama ve satış teknolojisini kullanan, güvenilir bir satış ortaklığı sistemi olarak sizlere hizmet vermektedir.

 

Netortak Sanal Mağazacılık Eğitim İletişim ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi markası olan MyORTAK, geleceğin pazarlama ve satış teknolojisini kullanan, güvenilir bir satış ortaklığı sistemi olarak sizlere hizmet vermektedir.

 
Yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklı şirketimiz, uzman proje ekibi ile, geleceğin teknolojilerini bugünden analiz edip, ürünlerine entegre eden, müşterilerinin sektörlerinde farklı ve rekabetçi olabilmelerini sağlayan hizmet anlayışı ile başarı grafiğini her geçen gün yükseltmektedir

 
MyORTAK, tüm hizmet ve ürünlerinde, diğer değişkenlerden bağımsız olarak “Müşteri Memnuniyeti” ilkesini gözetir, genel anlamda e-ticaret, internet reklamcılığı ve online içerik yönetimi sistemleri gibi web uygulamalarının geliştirilmesinde, müşterilerine A’dan Z’ye internet hizmetleri sunmaktadır.

 

 my ortak nedir,my ortak üyelik,my ortak network sistemi için resmi sitesinden detayları inceleyebilirsiniz.

 

http://www.myortak.com

Bir önceki yazımız olan Sistem 25 başlıklı makalemizde nz bilişim, sistem 25 network ve sistem 25 yalanmı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ