Güneş Marketing

Güneş Marketing
REKLAM ALANI

Güneş Marketing

Ülkemizde gıda takviyesi ve kozmetik alanında başlangıç yapan network marketing satış sistemi tekstilde de büyük ivme kazanarak sektördeki büyümesini sürdürüyor.İşte bu firmalardan biri de daha önce doremi markasıyla tanıdığımız,güneş marketing firmasıdır.

REKLAM ALANI

Güneş Marketing Sistemi

1983 yılında tekstil ürünleri imalatı ve tedarikçiliğine başlayan firmamız. 1992 yılında 5 katlı 10.000 M² kapalı Toplam 15.000 M² üretim tesisinde tekstil ürünleri imalatına başlamıştır.
Toplamda 3 fabrika satış mağazamızın yanı sıra Birçok ulusal firmanın toptan ürün dağıtıcısı pozisyonunda iç Anadolu ve güneydoğu Anadolu bölgelerinde 200’ün üzerinde perakende satış mağazasının toptan ürün tedarikçiliğini sürdürmektedir.
Gelişen ve değişen ticari yapıya ayak uydurmak ve ticareti kolaylaştırmak amacı ile 2010 yılında “Güneş Marketing Pazarlama” adı altında yeni bir yapılanma ile internet üzerinden pazarlama ve satış stratejisi geliştirerek bu alanda söz sahibi olmayı amaçlamış ve faaliyetlerine başlamıştır.
Sektörde  Mağazacılık, imalat ve toptancılık alanında çeyrek asırlık deneyim ve tecrübelerini internet alanında’ da siz değerli müşterileri ile paylaşmak, kaliteli ve zengin ürün çeşitliliğinin yanı sıra fiyat ve kazanç avantajları ile siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu ve kazançlı bir çalışma hedeflemekteyiz.
Bu yolda Ürün çeşitliliği ve fiyat avantajlarının yanı sıra Satışlarınızı kolaylaştırmak amacı ile “Güneş Marketing” süreç içerisinde eğitim ve pazarlama stratejileri konusunda siz değerli müşterilerimize “eğitim seminerleri, doküman, pazarlama stratejileri vb.” destekleri sayesinde ticaretinizi kolaylaştırmak amacı ile katkı sağlayacaktır.

Güneş Marketing Üyelik İçin Buradan Tıklayabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Jet Networking başlıklı makalemizde jet marketing, jet network ürünleri ve jet networking hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ