Helion Mystery Shopper (Gizli Müşteri)

Helion Mystery Shopper (Gizli Müşteri)
REKLAM ALANI

Özellikle okuyucularımızın takip ettiği,Network Marketing Türkiye Olarak Klasik Network Marketing Firmaları dışında arkadaş davetleri ve ek olarak ta yapabileceğiniz bazı kaliteli uluslararası firmalarıda sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

İşte Son dönemde Türkiye’de ki firmalarında yaygın olarak kullandığı Mystery Shopper (Gizli Müşteri) kavramı ek iş olarak yapıldığında gerçekten güzel rakamlar kazandırmaktadır.Kazancın yanı sıra farklı bir iletişim dünyasına da atım atmış olmaktasınız.Bu konuda En iyi Firmalardan biri de Helionresearch firmasıdır.Şimdi dilerseniz detayları inceleyelim ve Bir Gizli Müşteri Olmak İçin Neler Yapmak Gerekiyor Göz Atalım,

 

REKLAM ALANI

Mystery Shopper (Gizli Müşteri) ve Mystery Shopping (Gizli Alışveriş) nedir? Mystery shopping uluslararası markaların müşterileri deneyimlerini ölçmek, çalışanlarını ödüllendirmek ve geliştirmek ve sonuç olarak müşteri hizmetlerini iyileştirmek için kullandıkları birçok araçtan biridir.

 

Mystery Shopper ya da Helion Değerlendiricisi olarak, farklı türde hizmetleri sıradan bir müşteriymişcesine değerlendireceksiniz. Uymanız gereken bir senaryo ve Değerlendirme sonunda doldurmanız gereken sorularınız olacak. Tamamladığınız her değerlendirme için görevi kabul etmeden önce belirlenmiş olan ücreti kazanacaksınız.

Gizli Müşteri Olabilmek İçin Aranan Özellikler

18 yaş veya üzeri olmak Detayları gözden kaçırmamak İyi iletişim becerileri ve İyi yazma becerilerine sahip olmak İnternet bağlantısı olan bir bilgisayara sahip olmak Telefonla ulaşılabilmek Ve son olarak, ancak bir o kadar da önemlisi, keyif alabilmek! FAQ   Helion Değerlendiricisi olarak bilgi toplamanız ve gözlem yapmanız gerekir. Size her proje ile ilgili, Değerlendirmenizi ne zaman tamamlamanız bilgisini de içeren özel talimatlar verilir. Bitiş tarihlerine özen gösterilmesi çok önemlidir.

İyi iletişim becerileri ve sosyallik Helion Değerlendiricilerinin anahtar özelliklerindendir. Satış görevlileriyle sıkça etkileşim halinde olmanız gerektiği için iletişim konusunda kendinden emin olmak çok önemli.

Projenizin sonunda gözlemlerinize dayanan bir rapor yazıp teslim etmeniz istenir. Anlaşılacağı üzere yazma becerileri çok önemli. Yeni bir Shakepeare arayışında değiliz tabi ki ancak gözlemlerinizi anlaşılır biçimde yazıya dökebilmelisiniz.

Ayrıca interneti olan bir bilgisayara erisim halinde olmalı ve telefonla ulaşılabilmelisiniz.

Mystery Shopping konusunda deneyim gerekli değildir. Çünkü sizi sektördeki en iyi Mystery Shopper yani deneyimli bir Helion Değerlendiricisi yapıcak olan eğitimlerin hepsi size verilecektir.

Son Olarak Gizli Müşteri olarak kazançlar değişmekle beraber görev başı 20 Euro ile 50 Euro Arasında Değişmektedir.Bazen Bu görevler aylık 10,15 adete kadar çıkabilmektedir.Bu da bir kişi için bazı zamanlar güzel bir gelir demektir.Üye olduktan sonra tüm profilin detaylı şekilde doldurulması ve Görevleri Girerek Takip Etmek ve Kısa bir Online Türkçe Eğitimden Geçmek Şartını Unutmayın.

helion-gizli-musteri

 

ÜCRETSİZ GİZLİ MÜŞTERİ OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Winalite Türkiye başlıklı makalemizde anion hijyenik ped, anion pad ve izmir network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.