Comepanya Üyelik

Comepanya Üyelik
REKLAM ALANI

 

Evet değerli network marketing Türkiye okuyucuları sizlere bir kaç gün önce bashettiğimiz comepanya fırsat network marketing ve affiliate marketing işi ile alakalı Comepanya sorumlusu Emre bey ile yaptığımız görüşme sonucu farklı detaylara ulaşmış bulunmaktayız.

REKLAM ALANI

 

Comepanya gerçekten çok farklı bir yapılanma ile sürekli bir kazanç sistemini hedeflemektedir.Bir kaç popüler alışveriş sitelerinin arkadaşını davet et 5,10 tl gibi yapılanmasının olduğu bir dönemde comepanya size süreklilik arzeden dünya markalarını yüzde 70 gibi bir indirimle sahip olurken aynı zamanda para da kazanabileceğiniz bir sistem kurmuştur.

comepanya

 

Resmi açılışın 15 Ağustos’ta olacağı comepanya şu anda sadece network marketing tecrübesi ile affiliate marketing tecrübesi olan uzman ekiplerden kurulu bir yapılanmaya gitmektedir.Network marketign Türkiye olarak ta bizlerden de arkadaşların bulunacağı özel ekibimizde yer almak istiyorsanız.

 COMEPANYA  ÜCRETSİZ ÜYELİK VE BEDAVA ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bizlerle ieltşim bölümünden ya da info@www.networkmarketingturkiye.com adresinden kısa network yada affiliate öz geçmişiniz ile başvuru yapabilirsiniz.

 

Unutmayın doldurarak giden bir sitem olduğu için ekip çalışması büyük önem arzetmektedir.İlerleyen dönemlerde daha farklı bilgileri yine sizlerle paylaşacağız.

Comepanya ücretsiz üye olmak istiyorsanız,buradan tıklayarak üye olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giyim Network başlıklı makalemizde avrupa network, avrupa networking ve giyim network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ