2M Direkt

2M Direkt
REKLAM ALANI

2mdirekt

 

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucuları, bir çok firmayı ve sektöre yeni giren girişimcileri sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.İşte Özellikle Serbest rekabetten sonra Enerji Piyasasınında Doğrudan Satış sektörüne ilgisi devam ediyor.Bu gün sizlere tanıtacağımız kurumsallığı ve bakış açısı ile dikkat çeken Enerji Firması 2M Direkt;

REKLAM ALANI

 

 

2M Direkt Kimdir?

2M Enerji gelişen piyasa şartlarında, kendini sürekli yenileyerek, serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarikinde bulunmak üzere kurulmuş bir şirkettir.

 

Şirket ETS Grubu ve Voyage Otelcilik Grubu ortaklarından Sn. Mehmet Nuri Ersoy ve enerji sektöründe uzun yıllar deneyimi olan Sn.Mehmet Yükselen tarafından yönetilmektedir.

 

Günümüzde işletmelerin maliyetlerinin önemli bir bölümünü elektrik faturaları oluşturmaktadır. 2M Enerji olarak müşterilerine indirimli elektrik imkanı sağlamak ve elektrik maliyetlerini azaltmak amacındadır. Enerji sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerini bu yeniliklerden haberdar ermek, en ucuz elektriği 2M Enerji kalitesi ile tedarik etmek en büyük hedefleri arasındadır.

 

 

İndirimli Elektrik

Yıllık tüketiminiz 4500 kWh’dan fazla ise yani aylık ortalama 133TL’den fazla elektrik faturası ödüyorsanız siz de Serbest Tüketici konumdasınız ve ucuz elektrik kullanmaya başlayabilirsiniz. İndirimli elektriğin diğer “pahalı” elektrikten hiçbir farkı yoktur. Tedarikçi firmanızı değiştirip siz de elektriğinizi 2M Enerji’den alarak daha ucuza kullanabilir ve elektrik giderlerinizi azaltabilirsiniz.

 

 

2M Direkt Marketing

2M Direkt Network Marketing sistemi ile hem kendiniz ve çevreniz indirimli elektrik alma imkanına kavuşurken aynı zamanda network marketing sistemi ile de ekiplerinizi de oluşturabilirsiniz.2M Direkt şu anda Ön başvurularını almaya başlamıştır.Enerji alanında bu fırsatı değerlendirmek isteyen Networkerler ,2M Enerji Nedir,2M Direkt kimdir,2M Network Marketing,2M Üyelik ve Tüm Detayları Aşağıdaki 2M Direkt resmi sayfasından inceleyebilirler.

 

Bizlerde Network Marketing Türkiye Olarak böyle kurumsal bakış açısı ile sektöre heyecan getiren 2M Enerji grubuna sektörümüze hoşgeldin diyor ve başarılar diliyoruz.

 

Firma:2M Direkt

Sektör:Enerji

Ülke:Türkiye

Merkez Ofis:İstanbul

Web Site: www.2mdirekt.com

 

Bir önceki yazımız olan Newideax başlıklı makalemizde e-ticaret network, e-ticaret network marketing ve eticaret network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.