Kazandıran Altın

Kazandıran Altın
REKLAM ALANI

 

 

REKLAM ALANI

Kazandıran Altın

Başlığı gördüğünüzde şu sözü duyar gibiyim altın her zaman kazandırır.Dünkü yazımızda da değinmiştik.Sektörde hareketlilik devam ediyor.Altın piyasasında neden network marketing uygulanmasın,Evet bu düşünce ile hareket eden Ankara merkezli  baki durak kuyumculuk  kazandıran altın network marketing sistemini kurmuştur.Gelin kısaca kazandıran altın nedir,kendi tanımlamaları ile tanıyalım.

Firma Geçmişi

Altını takıya dönüştürmek bir sanattır.Bu dönüşümün tasarımdan üretime kadar olan tüm evrelerinin de sanatçı hassasiyetine, alın terini ve göz nurunu katarak, kaliteyi ve dürüstlüğü esas almaktayız.

 

     Dünyadaki takı trendine uygun motif ve çizgilerle bezenen özgün ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada özgün ve estetik tasarım harikası takıları, dürüstlük ve kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Baki Durak Gold olarak müşterilerimizin beklentilerinin önüne geçerek, kaliteyi ve teknolojiyi alın teriyle yoğurup en değerli madenin hakkını veriyoruz.

 

 

Tasarım ve Üretimin her aşamasında son teknolojiyi kullanan Baki Durak Kuyumculuk, her yıl 500 yeni ürünü piyasaya sürüyor. Şirketin portföyünde 10000’den fazla model yer almaktadır. Birçok ülkeye ürünlerini ihraç eden Baki Kuyumculuk olarak sektöründeki tüm önemli fuarlara katılmaktayız. Tasarımın ve üretimin her aşamasında son teknolojiyi kullanarak büyüdük ve 2002 yılında “BAKİ DURAK” patentini alarak takı tasarımında 1. sıraya oturduk.

 

 
     2007’nin ilk çeyreğinde BAKİ DURAK’a SARIGELİN’inde ekledik ve Kuyumcukent’te toptan ve perakende mağazamızı açtık. Halbuki 1990 yılında 3 kişilik bir ekiple E&S Kuyumculuk adı altında yola çıkmıştık.Bugün sizler sayesinde çizgi ötesi takılarımızla 1. sıradayız.     Tüm ürünlerimiz Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmektedir.

 

Kazandıran Altın Network Marketing

 

 

*Her ürün fabrikada üretildikten sonra büyük dağıtıcılar, bölgesel dağıtıcılar, toptancılar, marketlerden sonra fiyatı %80 artarak tüketiciye ulaşmakta. Bu aracıların ortadan kaldırılıp ürünlerin direk, fabrikadan tüketicinin eline ulaştırılmasına NETWORK MARKETING diyoruz.

 

*Kazandıran Altın, Network Marketing sistemi ile, birbirinden şık ürünleri aracı kullanmadan sizlere ulaştırarak kaliteyi ucuza almanızı sağlıyor ve aynı zamanda aracı firmalara aktarılan parayı sizlere dağıtarak size yeni bir kazanç kapısı açıyor.

 

*Ürün çeşitlerimiz 22,18 ve14 ayar altın gruplarından oluşmakta ve hepsi TSE patentine sahip. Toptancılara ve mağazalara ekstra işçilik ücreti ödemeden ulaşabileceğiniz ürünlerimiz, faturalı ve sigortalı olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

 

*Binlerce takı çeşidimizden birini seçerek hem kaliteyi ucuza alabilir, hem de kendinize yeni bir kazanç kapısı açabilirsiniz.

 

Bizden bir defaya mahsus bir ürün satın alarak;

-Yatırdığınız ücret karşılığında ürün alarak sıfır sermaye ile işe başlarsınız,

-Sıfır sermayeye rağmen ayda 5000TL’ye kadar büyük gelirler elde edersiniz.

-Basit bir iştir rahatlıkla yapabilirsiniz.

-Liderleriniz tarafından devamlı desteklenirsiniz ve organizasyonunuzun ilerlemesini sağlarsınız.

-Uluslar arası bir iş sahibi olursunuz.

-Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.

-Kendi işinizin patronusunuzdur.

Bakalım altın sektöründe nasıl bir yankı uyandıracak.Kazandıran altın kalıcı olacak mı göreceğiz.Kazandıran altın üyelik,kazandıran altın kayıt,kazandıran altın sistemini,kazandıran altın ürünleri ve kazandıran altın sitesini aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.

www.kazandiranaltin.com.tr

 

Bir önceki yazımız olan Pamira başlıklı makalemizde fnn kozmetik, pamira ve pamira izmir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ibrahim sarııgül dedi ki:

    1 aydır kazandıran altın işiyle uğraşıyorum.daha önce uğraştığım firmalara nazaran ürünlerinin altın olması insanlarda risksiz bir iş olarak algılanmasını sağlıyor.kazanç sisteminde herkesin bütçesine göre ürünler var.ayrıca rakamlar ulaşılabilir olduğunun en büyük kanıtı.neden paramızı sırf sistemlerden para kazanmak maksadıyla hiçbir ihtiyacımız olmayan ve ne işe yaradığını bile bilmediğimiz fahiş fiyatlarla satılan ürünlere vererek yabancı firmaları zengin edelim ki?ben oldukça memnunum.önümüzdeki aylarda isminden çok fazlasıyla söz ettireceğine de inanıyorum

BİR YORUM YAZ