Doctorem International

Doctorem International
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere Tanıtacağımız bir diğer yerli firmamız Ankara Merkezli Doctorem International kısaca kendi tanımlamaları ile tanıyalım;

Müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışıyla, kendimarkamız altında üretmiş olduğumuz ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarda welness sektörünün hizmetine sunan şirketimiz 2020 yılında Ankara’da kurulmuştur.

REKLAM ALANI

Firmamız çağımızda her geçen gün daha fazla ihtiyacı hissedilen transdermal teknoloji kullanılarak üretilmiş olan ürünlerini, tüm dünya çapında aynı ihtiyacı hisseden tüketiciler ilebuluşturmak amacıyla genele yayılmış bir bayiliksistemi tasarlamıştır.

Kaliteli, doğal ve ulaşılabilir ürünlerimizi müşterimizin talep ve beklentileri doğrultusunda sürekli geliştirerek firmamızı global pazardatanınan bir güç haline getirmeye devam etmekteyiz.

Doctorem International Ürünleri

Doctorem International Şu anda ağırlıklı olarak Transdermal Teknoloji ile üretilmiş ürünleri ile start vermiştir.Kurucuları arasında Doktor ve farklı alanda uzmanlarla farklı bir network marketing deneyimi yaşatmayı amaçlayan doctorem ilerleyen dönemde yine ürün gamını bu bağlamda genişletecektir.

Doctorem International nedir,Doctorem International uyelik,Doctorem International Network ve Doctorem International Ürünleri ile ilgili tüm bilgilere resmi sayfaları olan doctoremglobal.com adresinde ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Welltures Global başlıklı makalemizde Welltures Global, Welltures Global Network ve Welltures Global Ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ