Amway eSpring Su Arıtma Cihazı

Amway eSpring Su Arıtma Cihazı
REKLAM ALANI

Amway eSpring Su Arıtma Cihazı

En eski doğrudan satış firmalarından biri olan Awmay kaliteli ürünleri ile yıllardır Dünya’da ve Türkiye’de çalışmalarına devam etmektedir.Network Marketing olarak tanıtımını yaptığımız kaliteli ürünler arasında kuşkusuz Amway’in en çok satılan ürünlerinden olan su arıtma cihazı espring tezgah üstü su arıtma cihazıdır.Genel olarak;

REKLAM ALANI

 

Suyun hayatın devamını sağlamanın çok daha ötesinde işlevleri olduğunun farkında olan Amway, geliştirdiği su arıtma sistemi eSpring ile size daha kaliteli ve temiz bir suya sahip olmanızda yardımcı oluyor.

 

 

Suyun tadını, kokusunu ve duruluğunu geliştirerek yararlı mineralleri içme suyunda tutan eSpring Su Arıtma Sistemi, karbon filtre ile UV lambası teknolojilerinin ABD patentli kombinasyonunu yaparak buna ileri Elektronik Gösterge Sistemini ekleyen ilk sistemdir. Potansiyel olarak sağlığı etkileyen 140 farklı kirletici maddeyi etkin olarak temizler ve hastalığa neden olan sudaki bakteri ve virüslerin % 99.99’undan fazlasını yok eder.

 

 

20 yıllık bir araştırmanın sonucunda geliştirilen eSpring, bir ailenin günlük içme ve yemek suyu ihtiyacını istendiği anda doğrudan doğruya musluğa takılarak karşılayabilir. Performans ve pratikliği ile karşılaştırıldığında masrafı diğer birçok sistemden daha az olan eSpring, dünyanın önde gelen iki organizasyonu Su Kalite Derneği (WQA) ve NSF tarafından test edilmiştir.

 

 

Yeryüzünün %80’inin su ile kaplı olmasına karşın bu suyun %1’inden daha azı bizlerin tüketimine uygun. İşte kişisel bakım ve kozmetikten ev bakımına, beslenme destek ürünlerinden ev teknolojisine tüm ürünlerinde kaliteyi ön planda turan Amway, eSpring Su Arıtma Sistemi ile de insan hayatı için çok değerli olan suyu güvenle tüketmenizde en büyük yardımcınız olacak.

Kaynak:Amway

Bir önceki yazımız olan Niteworks başlıklı makalemizde antitoksidan, bitkisel damar açıcılar ve herbalife hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ