Onnowell Kahve

Onnowell Kahve

Bildiğiniz Gibi Daha önce Network Marketing Turkiye’ sitemizde yerli firmalar bölümümüzde onnowell firmasını tanıtmıştık,Kurucusu Osman bey Sektörel olarak hem yazılım alanında hemde Network Marketing alanında uzun yıllar engin ve öncü bir tecrübeye sahiptir.

Şahsımda 15 Yıldır sektörde ürün ve kalite damak zevki konusunda ciddi çalışmalar yapmış biri olarak ürün denemeleri kesinlikle benim için çok önemlidir.Geçmiş yıllarda yabancı firmalarla başlayan Reishi ve Ginseng ağırlıklı olmak üzere hemen hemen tüm yerli firmalarda da Bitkisel içerikli kahveler yoğun şekilde talep görmektedir.

Türkiye’de çok sayıda yerli üreticinin olduğu bitkisel kahve sektöründe en önemli etken kuşkusuz ürünlerin içeriğine eklenen ekstrat ve bitki özlerinin kaliteli olması menşeinin en iyi yerlerden olmasıdır.

İyi bir kahve kullanıcısı olarak Şunu Diyebilirim Onnowell kahveleri gerçekten ambalajın kalitesi dokusundan başlayan damak tadı ve içimi ile eşşsiz bir deneyim sunuyor.Kalıcı lezzetin ve devamlılığın yakalanması zor olan bir alanda Harika bir ürün çıkardığı için Osman beye teşekkür ediyorum.

Ayrıca diğer güzel haber kendisine ait olan içerik ve formülasyonu ile benzersizliğini bir adım daha ilerleterek hızlı bir şekilde tamamı kendine ait olan üretim ile kahve sektöründe 1 numaraya adayız şeklinde iddialı bir söylemde bulundu.Ayrıca kendisi ile yaptığımız görüşmede Türkiye’de olmayan süpriz ürünler ilede çok yayında sahalarda onnowell adını daha sık duyacağımızdan bahsetti.

Sonuç olarak harika bir deneyim yaşadığımız onnowell kahvelerini,kahveyi seven tüm networker dostlarıma muhakkak tavsiye ederim.Tekrardan bu harika ürünleri halkımızla tanıştıran Değerli Kurucusu Cihangir Osman Çakıcı’yı Tebrik ederim.

Onnowell ile alakalı tüm bilgilere resmi siteleri olan onnowell.com adresinden ulaşabilirsiniz.

fatihben

Saygılarımla
Fatih Yavuz
Uzman Networker

https://www.facebook.com/faazbey
Copyright © 2021Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Faberlic Türkiye Yeniden Faaliyete Geçiyor başlıklı makalemizde doğrudan satış, faberlic ve faberlic kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ