Silsew Mikrofiber Cam Temizleme Bezi

Silsew Mikrofiber Cam Temizleme Bezi
REKLAM ALANI

silsew

Silsew sev pazarlama doğrudan satış firmasının, amiral gemisi olan mikrofiber temizlik bezleri konusunda öncü bir markadır.
Silsew mikrofiber cam temizleme bezi ile zamaninizdan ve paranizdan tasarruf ederek daha hijyenik temizlik yapabilirsiniz.

 

REKLAM ALANI

SİLSEW MİKROFİBER CAM BEZİ
Silsew microfiber cam bezleri tek silişte, durulamaya ve kurulamaya gerek kalmadan temizler.Temizlik için kullanacağınız zamanı en az yarı yarıya, hatta %70’e varan oranlarda azaltır. Temizlik yaparken yorulmazsınız. Leke ,dalga izi ve hav bırakmaz. Evinizde ve işyerinizde bulunan cam, ayna ve parlak yüzeylerde deterjana ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.
MİKROFİBER BEZ NEDİR?
Mikrofiber iplikler saç telinin %1 i incelikte üretilen özel ipliklerdir.Mikrofiber iplikler polyamid ve polyester elyafın binlerce metre çekilerek inceltilmesi ile üretilmektedir.

 

Silsew Mikrofiber bezler Türkiye’de % 100 Türk sermayesi ve emeğiyle üretilen, kalite ve ebatlarıyla muadillerine fark atan temizlik bezleridir. Kullanımında kimyasal deterjanlara ihtiyaç yoktur, sadece su yeterlidir. Microfiber bezler kuru olarak kullanıldığında statik enerji prensibine göre, nemli olarak kullanıldığında ise emici kılcal damar prensibine göre çalismaktadir. Silsew mikrofiber bezleri nemli kullanımlarda yapısındaki mikro gözenekler sayesinde normal bezlerden 10 kat daha fazla emiş gücü gösterecektir. Yağı kiri mucizevi bir şekilde gözeneklerine hapseder. Kuru kullanımda ise mikro yapısı sayesinde statik elektiriklenme yolu ile tozu içine çeker.

Bir önceki yazımız olan Tek Umut Sigara Tiksindirici başlıklı makalemizde sigara bırakma umut, sigara tiksindirici ve sigra bırakma umudu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ