Arnewa

Arnewa
REKLAM ALANI

arnewa

Arnewa Network

Bu gün ki yerli firmalarımızdan biri network marketing sektöründe bir kaç senedir bulunan,fakat bu sene ürün gamını da arttırarak farklı atılımlar yapmaya başlayan Ankara merkezli,Arnewa Network Marketing firmasıdır.Arnewa network kısaca sistemini ve detaylarını tanıyalım.
ARNEWA markası ile karşınızda olan KALFAT Endüstriyel Ürünler Limited Şirketi

 •Uluslar arası ticari tecrübesi ve önemli bir Pazar payı olan;ülkemizin öncü kuruluşlarından birisidir.

REKLAM ALANI

 •Tecrübemiz bize; ticaretin yeni açılımlarla ve alternatif yöntemlerle daha yaygın, daha hızlı ve kalıcı bir gelişim sağladığını göstermiştir.

 

Diye belirtilen arnewa network ağırlıklı olarak gümüş iyonların ve nano özelliğini ürettikleri ürünlere yansıtarak sağlığı ve kazancı bir ara da sunmayı hedefliyorlar.Arnewa ürünleri arasında temizlik ürünleri ağırlıklı olmak üzere  banyo tuzundan,banyo gereçleri,güzellik ürünlerinden mutfak ürünlerine kadar sürekli artarak geliştirdiği ürün gamı mevcuttur.

 

Arnewa network’un kazanç sistemine gelince aşağıdaki gibi bir kariyer ve kazanç planlaması vardır.

KARİYER BASAMAKLARI:

 
1.      BASAMAK; Müşteri temsilcisi
2.      BASAMAK; Satış Danışmanı
3.      BASAMAK; Grup Danışmanı
4.      BASAMAK; Müdür Yardımcısı
5.      BASAMAK; Müdür
6.      BASAMAK; Üst Müdür
7.      BASAMAK; Koordinatör Müdür
8.      BASAMAK; President
 
 
1-MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ: Kişisel alımı ile grup cirosu, aylık 1000 TL’ye henüz ulaşmamış olan disribütörlere denir. Bu durumda olanlar Müşteri – Kullanıcı statüsündedir. Üye yapabilirler ancak prim alamazlar. Şatışlarından % 43 oranında kar geliri elde ederek kendi işlerini kurarlar.

 

2-SATIŞ DANIŞMANI: Satış Danışmanları artık kendi adına kayıtlı müşteri temsilcileri olan ve danışmanlık sorumluluğu olan distribütörlerdir.
Her Satış Danışmanı satışını yaptığı üründen %43 kar elde eder. Ayrıca; kendi alımlarından % 5 kişisel prim, kendi adına kaydettiği müşteri temsilcilerinin alımlarından % 5 grup primi almaya hak kazanırlar.

3-GRUP DANIŞMANI: Grup danışmanları; Satıştan % 43 kar elde ederler. Kişisel alımlarından % 8, Müşteri Temsilcilerinin alımlarından % 8 ve Satış Danışmanlarının alımından % 3 grup primi almaya hak kazanırlar.
4-MÜDÜR YARDIMCISI: Müdür Yardımcıları % 43 satış karının yanı sıra; Kendi alımlarından %13 prim kazanmaya başlarlar. Grup primi olarak ise; Kendisine doğrudan kayıtlı grup danışmanlarının aylık cirosundan %5, Satış Danışmanlarının aylık cirosundan %8 ve müşteri temsilcilerinin aylık cirosundan %13 grup primi almaya hak kazanır.

5-MÜDÜR VE ÜST KARİYERLER: % 43 satış karı, kişisel cirolarından % 18 prim, Müdür Yardımcılarının cirolarından % 5,Grup Danışmanlarının cirolarından %10, Satış Danışmanlarının cirolarından % 13,Satış Temsilcilerinin cirolarından ise % 18 Grup primi kazanırlar.
 

DİĞER KAZANÇLAR;

1-Perakende Satış Karı:Tüm kayıtlı distribütörlerimize ürünlerimizin satışından %43 kar elde etme imkanı verilmektedir.
2-Kişisel Prim Gelirleri: Herkes kendi kişisel iş hacminden %5 ila %20 arasında Prim geliri elde edebilmektedir. ayrıca 1000 TL ‘lik başlangıç paketi ile üye yapanlara 100TL performans geliri.
 
3-Organizasyon geliri: Ekibini kuran her distribütör,kendisine bağlı kariyer basamaklarının cirosundan %3 ile %18 arasında organizasyon geliri alır.
 
4-Liderlik gelirleri: Müdürlük kariyerindekiler ekiplerinden müdür çıkardığı oranda onların cirolarından da %5,%3 ile %2 arasında Prim alırlar.
PRESİDENT MÜDÜRLER, ise bu oranları da %6,%4 ve %3 olarak alırlar
5-Her distribütör ön görülen teşvikleri kazanarak: Yurt içi Ve Yurt dışı seyahatlere ücretsiz katılma imkanı hakkı elde eder.
6-Müdürlük kariyerine ulaşanlara: şirket tarafından açılacak iş ofislerinde ücretsiz kullanım ve yöneticilik hakkı verilir.
7-Sürekli bir şekilde yapılan promosyonlar ve teşviklerden ek gelirler elde edilir.
 
 
Arnewa network sistemi,arnewa nedir,arnewa üyelik,arnewa kayıt gibi bilgileri resmi arnewa network sitesinden alabilirsiniz.Network marketing Türkiye olarak kurumsallaşmış Türk firmalarına önem veriyor ve artık bizlerinde bu konu da adım atmasını temenni ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Winco başlıklı makalemizde başarım iletişim, başarım iletişim kimdir ve başarım iletşim firması hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ